Skocz do zawartości
3502274

Serwer pod BLOG i FORUM

Polecane posty

Witam,

 

mam swoje konto na home.pl, niestety architektura ich serwerowni to autorski IdeaWebSerwer.

 

Skrypt forum press bb (kolegi po fachu word press), nie obsługuje w tak wczesnej fazie przyjaznych linków dla serwerowni innych niż Apache. Dlatego też, szukam serwera na platformie Apache w dość atrakcyjnej cenie, a zarazem by nie miał problemu z dostępem... Nie lobię gdy strona pada lub długo się wczytuje. Zależy mi na dobrej indeksacji... strona nie jest obszerna, potrzebny limit GB na miesiąc to około 10GB (wystarczy 1 baza, 1 ftp, 1 domena, KONIECZNIE mod_rewrite).

 

Z góry dziękuję za rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie konto promocyjne w Webh.pl za 30 czy tam 60zł rocznie. Obsługuje wszystko to co potrzebujesz...

 

Link do promocji WHT http://www.webhostingtalk.pl/topic/21688-zimno-ci-ociepl-sie-z-promocja-webhpl/page__p__188509entry188509

 

 

PS.

Jak chcesz, żeby w temacie wypowiadały się firmy to musisz dać stosowną informację w swoim temacie/poście.

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam swoje konto na home.pl, niestety architektura ich serwerowni to autorski IdeaWebSerwer.

 

Skrypt forum press bb (kolegi po fachu word press), nie obsługuje w tak wczesnej fazie przyjaznych linków dla serwerowni innych niż Apache. Dlatego też, szukam serwera na platformie Apache w dość atrakcyjnej cenie, a zarazem by nie miał problemu z dostępem... Nie lobię gdy strona pada lub długo się wczytuje. Zależy mi na dobrej indeksacji... strona nie jest obszerna, potrzebny limit GB na miesiąc to około 10GB (wystarczy 1 baza, 1 ftp, 1 domena, KONIECZNIE mod_rewrite).

 

Z góry dziękuję za rady...

 

Witam,

 

Przy takich wymaganiach myślę, że spokojnie powinno wystarczyć jedno z naszych kont www: Start-3(61 zł/rok brutto) lub Biznes-1(97,60 zł/rok brutto).

 

Uptime naszej sieci, mierzony przez niezależne serwery, automatycznie co 5 minut i od prawie dwóch lat: klik.

Rok 2009: 99.939 %

Grudzień 2009: 100 %

 

Myślę, że to jest najlepszy i najbardziej obiektywny dowód stabilności naszych serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj dział "Oferty", od paru dni pojawia się tam trochę ofert rabatami starych dobrych firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×