Skocz do zawartości
Kamil

Zmiana paramentru hostingu na indywidualne życzenie

Polecane posty

Witam,

 

czy firmy hostingowe wychodzą na przeciw klientom i zmieniają na indywidualne życzenie paramenty kont np. limit podpiętych domen? Jestem właśnie w takiej niekomfortowej sytuacji - posiadam najniższy pakiet w WEBD (nie interesują mnie opinie na temat tej firmy niezwiązane z tematem) w którym limit podpiętych domen to 1 i obsługa odpowiedziała mi, że nie ma innej możliwości zmiany tego ograniczenia jak tylko przejście na wyższy pakiet. W moim przypadku jest to zupełnie niekorzystne rozwiązanie bo nawet posiadając obecny pakiet nie wykorzystuję go nawet w 50%. Pamiętam, że w WEBD była dawniej możliwość odpłatnego podwojenia (bodajże) transferu, teraz widzę że i z tego zrezygnowali więc co się dziwić. Jest to jednak kwestia braku otwarcia na klienta i braku plastycznej oferty. Zastanawiam się jeszcze czy ten rygorystyczny limit jest powszechny u hostingodawców czy tylko WEBD ma taką ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kwestia dogadania się z firmą,

generalnie im mniejsza firma tym łatwiej coś dla siebie utargować.

nie patrz na to ile % pakietu wykorzystujesz, transfer to nie cała wartość konta,

dolicz choćby koszty obsługi technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy firmy hostingowe wychodzą na przeciw klientom i zmieniają na indywidualne życzenie paramenty kont np. limit podpiętych domen? Jestem właśnie w takiej niekomfortowej sytuacji - posiadam najniższy pakiet w WEBD (nie interesują mnie opinie na temat tej firmy niezwiązane z tematem) w którym limit podpiętych domen to 1 i obsługa odpowiedziała mi, że nie ma innej możliwości zmiany tego ograniczenia jak tylko przejście na wyższy pakiet. W moim przypadku jest to zupełnie niekorzystne rozwiązanie bo nawet posiadając obecny pakiet nie wykorzystuję go nawet w 50%. Pamiętam, że w WEBD była dawniej możliwość odpłatnego podwojenia (bodajże) transferu, teraz widzę że i z tego zrezygnowali więc co się dziwić. Jest to jednak kwestia braku otwarcia na klienta i braku plastycznej oferty. Zastanawiam się jeszcze czy ten rygorystyczny limit jest powszechny u hostingodawców czy tylko WEBD ma taką ofertę?

 

Każda firma ma swoją politykę obsługi klienta, tak więc musiałbyś poszukać takiej opcji w firmach.

Większość firm raczej, wolałaby przygotować odpowiedni dodatek do konta niż stracić klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako przedstawiciel firmy powiem, że niektórych parametrów się nie opłaca w taki sposób zmieniać. Głównym

powodem zwykle jest brak możliwości lub problematyczne rozliczenie tak drobnej zmiany, w tym wypadku przy

tak niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czasem jest tak... dasz palec wezmą całą rękę, a na koniec firma wyjdzie na tym jak Zabłocki na mydle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×