Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JGH Network

Z: Serwer pod stronę

Polecane posty

webh.pl/amm.net.pl/ionic.pl moje typy;-)

 

Witam!

 

Tutaj proponuję skorzystanie z usług OVhost.pl, konto Starter 2GB pojemności oraz 20GB transferu na miesiąc w cenie 42 zł brutto za rok czasu (tani hosting) lub w ofercie hostingu PRO (serwery w Polsce) w cenie 122 zł brutto za rok.

 

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Tutaj proponuję skorzystanie z usług OVhost.pl, konto Starter 2GB pojemności oraz 20GB transferu na miesiąc w cenie 42 zł brutto za rok czasu (tani hosting) lub w ofercie hostingu PRO (serwery w Polsce) w cenie 122 zł brutto za rok.

 

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

 

Przeczytaj regulamin, zanim Ciebie zbanują ... :)

 

Zgodnie z nowelizacją regulaminu, użytkownik musi umieścić informację, że chce otrzymać oferty od firm hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj regulamin, zanim Ciebie zbanują ... ;)Zgodnie z nowelizacją regulaminu, użytkownik musi umieścić informację, że chce otrzymać oferty od firm hostingowych.

by móc je dostać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście aż cztery osoby musiały pouczyć kolegę, nie wystarczy raz, albo kliknąć na "raportuj" - trzeba się w końcu pojawić w temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tu nie mieszaj;-) ja oficjalnie zgłaszam że w żaden sposób nie jestem powiązany z żadną firmą i tylko wniosłem tutaj swoje 3 grosze. Ten wątek jest pierwszym z takiej serii. Nie przedstawię oferty a wetknę swoje trzy grosze z firmowego konta. Miłoby było jakby offtopowospamowa dyskusja przeniosła się do odpowiedniego wątku. Ja swoje zdanie co do ofert firm hostingowych przedstawiłem.

Do autora tematu : na pewno nie wiesz o co toczy się dyskusja. Dlatego byś nie czuł się zażenowany poziomem wypowiedzi zapraszam do zapoznania się z tym tematem ( http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=21574&view=getnewpost ) .

 

pozdrawiam serdecznie kończąc swój udział w tej dyskusji

Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×