Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
qckq

Niemcy VPS

Polecane posty

Witam serdecznie, poszukuję Niemieckiego VPS (najniższy ping dla sieć polskich). Zastosowanie www + serwery głosowe itp.

 

Cpu : 0,5 - 1.5Ghz itp..

Ram (256-512)

transfer : 500GB ?

 

[Możliwosc płatnosci PAYPAL] Nie interesują mnie polskie oferty poniewaz transfer jest drogi itp. Cena jak najniższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xorg, wlasnie to zobaczyłem. Powiedz mi jak wyglada 2mb unmetered lub 5mb unmetered? Ile to jest dokładnie, i czy to są gwarantowane zasoby ?Czy jest oplata za setup? Czy można jaki testowy ip? Jak z CPU? Czy jest mozliwosc płatnosci paypal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche bezsensu :P

 

 

 


  1. Niemcy VPS
    Napisano 9 gru 2009
     
    Witam serdecznie, poszukuję Niemieckiego VPS (najniższy ping dla sieć polskich). Zastosowanie www + serwery głosowe itp.
     
    Cpu : 0,5 - 1.5Ghz itp..
    Ram (256-512)
    transfer : 500GB ?
     
    [Możliwosc płatnosci PAYPAL] Nie interesują mnie polskie oferty poniewaz transfer jest drogi itp. Cena jak najniższa.

  2. vps potrzebny
    Napisano 30 lis 2009
     
    Witam potrzebuję serwer VPS [lokalizacja Niemcy] interesujący ping [40-50ms] ram 256-512mb gwarantowane, duzy traffic 500Gb-2TB.
    cena, jakiś budżetowy vps, stabilny z wysokim uptime. Przeznaczenie -> serwery głosowe.

  3. vps/dedyk poszukiwany
    Napisano 16 lis 2009
     
    Witam to moj kolejny temat...
     
    Potrzebuję serwera VPS / Dedykowanego (Najlepiej Niemcy,UK,Usa itp) (ovh nie wchodzi w gre)
     
    Parametry
    Procesor 1ghz+
    1.5 - 4GB Ram
    Traffic : 450-1000 GB
    1 IP.
    uptime 99%
     
    Cena do 120zl miesiecznie ale liczę ze znajdę tansze oferty.

  4. VPS need
    Napisano 1 lis 2009
     
    Witam serdecznie wszystkich furomowiczów. Jestem zainteresowany kupnem VPS o następujących lub przybliżonych parametrach.
     
    - Gwarantowany stały procesor (600 mhz - 1Ghz) - ale oczywiscie moze byc wiecej.
    - Ram ( 1GB - 2GB )
    - Traffic (200+)
    - Dysk 10-20GB.
    - Lokalizacja (najlepiej zagraniczna) - Niemcy,Francja,Holandia,UK ( MS do 60 ).
     
    Cena oczywiscie jak najniższa ( 50 zł - 100 zł miesiecznie ).
     
    Czekam na ciekawe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, nie pomyslałes ze potrzebuję kilku VPS o róznych specyfikacjach? Każdy inny potrzebny do "czegos innego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, nie pomyslałes ze potrzebuję kilku VPS o róznych specyfikacjach? Każdy inny potrzebny do "czegos innego".

 

 

Pomyślałem, ale dostałeś tyle odpowiedzi, że spokojnie pod każde z tych pytań znajdziesz odpowiednią usługę w poprzednich tematach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×