Skocz do zawartości
AI Investment

Inwestor e-usługi

Polecane posty

Witam,

 

Zajmujemy się pozyskiwaniem funduszy na realizację pomysłów na e-usługę. Polega to na tym, że zbieramy pomysły na e-usługę, a następnie staramy się pozyskać na nie fundusze do realizacji projektów, w grę wchodzą duże pieniądze w granicach od 400 000 zł do 800 000 zł. Należy nam przedstawić jedynie konspekt swojego projektu, nie wnikamy w szczegóły techniczne - jest to nam na tę chwilę niepotrzebne. Gdy pomysł okaże się na tyle dobry (nie my to będziemy oceniać) to wtedy skontaktujemy się z wybraną osobą w celu podjęcia współpracy, podpisania umowy i rozpoczęcia realizacji projektu. Nie kradniemy pomysłów gdyż nie jesteśmy informatykami aby później je realizować czy też nie wynajmujemy kogoś by wykonał to za pomysłodawcę. Zajmujemy się uzyskiwaniem funduszy, do nas należy dużo pracy "papierkowej" oraz innych spraw związanych z tym działaniem aby otrzymać dotację. Nasze koszta wliczamy w cenę projektu. Także, nam zależy aby pomysłodawca otrzymał pieniądze gdyż wtedy my otrzymamy wynagrodzenie za ich uzyskanie, inaczej nie pobieramy żadnych kosztów od pomysłodawcy.

 

Zrealizowaliśmy już kilka takich projektów.

 

Do e-usługi nie można zaliczyć hostingu.

 

Zapraszamy do kontaktu na PW. Prosimy o nie kasowanie wątku jeśli jest w złym dziale, a o jego przeniesienie jeśli jest taka potrzeba. Oferta jak najbardziej poważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta jak najbardziej poważna.

Gdyby oferta była poważna, to napisałbyś pełne dane kontaktowe firmy, która reprezentujesz oraz podpisał się imieniem i nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Frajerów szukajcie na forum o2.pl, ale nie tutaj.

Idź lepiej do domu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Dane firmy zostaną przedstawione osobą zainteresowanym które się z nami skontaktują.

 

Do użytkownika RuFiK: Proszę się uspokoić.

 

Ja jestem spokojny,

potencjał intelektualny którego szukacie jest bez cennny.

Biorąc udział w tego typu projektach jak sie nie myle musicie utrzymać sie co najmniej 2 lata.

w 99,99 % jestem przekonany iż (o ile) pomysłodawca do was wyśle swój pomysł na biznes,

nie dostanie złamanego grosza z 500.000 zl ?

 

Dlatego daruj sobie facet pisanie publicznie takie posty, gdyż się tylko ośmieszasz.

 

Pzdr.

 

ps. nie masz swojego pomyslu ? daj sobie spokój z biznesem, To znaczy ze sie nie nadajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi bardziej wygląda na firmę, która pomaga w uzyskaniu funduszy z EU, a nie kradnącą pomysły. Pewnie chodzi o słynne Działanie 8.1 w ramach Programu Operacyjnych Innowacyjna Gospodarka. Ale jeśli tak, to lepiej już skorzystać z usług firmy, która nie boi się podać swoich danych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
To mi bardziej wygląda na firmę, która pomaga w uzyskaniu funduszy z EU, a nie kradnącą pomysły. Pewnie chodzi o słynne Działanie 8.1 w ramach Programu Operacyjnych Innowacyjna Gospodarka. Ale jeśli tak, to lepiej już skorzystać z usług firmy, która nie boi się podać swoich danych wink.gif.

Wbrew pozorom fundusze z UE nie jest tak trudno wyciągnąć. I są na to lepsze metody, niż firma z forum :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×