Skocz do zawartości

Polecane posty

Dziwi mnie tylko czemu szefostwo milczy. Żadnej odpowiedzi, zero odniesienia się do występujących, długotrwałych awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ domator

Szefostwo ma zakaz wstępu na forum WHT.

Być może odnosi się w informacjach kierowanych bezpośrednio do klientów inną drogą niż to forum.

 

 

Problemy z "Zuzią" trwały od ~18:42 do ~18:56 oraz od ~19:10 do ~21:12 czasu polskiego.

(czasy w przybliżeniu do +/- 2 minut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×