Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wyjadacz

xampp i instalator skryptu w krokach

Polecane posty

Witam, gdy chcę zainstalować skrypt na xampp 1.7.2 dokument który powienien być w krokach poakzuje mi się jak w załączniku natomiast jak wgram na bylejaki serwer hostingu www jest dobrze... i jeszcze nie uchwycone na screenie na samej górze wywalone jest "$Value) $$Key = $Value; if ($HTTP_GET_VARS) foreach ($HTTP_GET_VARS as $Key => $Value) $$Key = $Value; if ($_REQUEST) foreach ($_REQUEST as $Key => $Value) $$Key = $Value; $dodatek1 = "800"; ?>" dlaczego u mnie na xampp na windowsie nie mogę normalnie wyświetlić instalatora ? ?

post-9213-1259453449,2_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz wyedytować php.ini (znajdziesz go w ścieżka do xampp\php), a konkretnie linijkę "short_open_tag", aby wyglądała tak::

 

short_open_tag = On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem na <?php oraz ustawiłem short_open_tag = On i  teraz nie wywala mi tego $Value) $$Key = $Value; if ($HTTP_GET_VARS) foreach ($HTTP_GET_VARS as $Key => $Value) $$Key = $Value; if ($_REQUEST) foreach ($_REQUEST as $Key => $Value) $$Key = $Value; $dodatek1 = "800"; ?> ale nadal nie jest w krokach tylko jak na screenie w poscie pierwszym. Czemu jak wrzucę na jakiś serwer jest ok a u mnie już nie?? czy to wina tego że mam windowsa a serwery linuxa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej skrypt nie lubi Windy, albo ma nietypowe wymagania. Może chodzić o CHMOD, które skrypt chyba sprawdza a w Windzie tej funkcjonalności zwyczajnie nie ma, może chodzić o coś jeszcze innego, np. czegoś nie masz wkompilowanego w PHP (np. curl), może po prostu jakaś dyrektywa w php.ini musi być inaczej ustawiona... Sprawdź dokładnie wymagania skryptu, skontaktuj się z jego autorem, może w ten sposób uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustaw jeszcze w takim razie w php.ini

register_long_arrays = on

 

Tylko nie zapomnij, że

Warning

This feature has been DEPRECATED as of PHP 5.3.0 and REMOVED as of PHP 6.0.0. Relying on this feature is highly discouraged.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×