Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cfg

Komunikator

Polecane posty

Gość cfg

Witam,

 

Czy istnieje komunikator, który obsługuje protokół GG i jest mi wstanie pokazać czy ktoś jest na statusie nie widocznym i czy darady ominąć zabezpieczenia - nie pokazuj statusu nieznajomym i nie dostarczaj od nich wiadomości?

 

No i przy okazji można z niego korzystać jako alternatywa GG.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś jest na statusie nie widocznym i czy darady ominąć zabezpieczenia - nie pokazuj statusu nieznajomym i nie dostarczaj od nich wiadomości?
Co za śmieszne pytanie. Jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Było to chyba w PowerGG.. bardzo dawno temu, dlatego nie wiem, czy teraz to działa.. ogólnie ja osobiście szukam jakiegoś ludzkiego komunikatora-zamiennika GG, bo wysłużone GG 6.1 ciągle mendziarsko mnie w Win7 pyta o update przy włączaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg
Co za śmieszne pytanie. Jest to niemożliwe.

Oj przepraszam, że jestem idiotą i się zapytałem z ciekawości.

A o sprawdzaniu czy ktoś siedzi na niewidoku istnieje, ale nie wiem, które komunikatory mają takie możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na linuxie program kadu pokazuje gdy ktoś był niedostępny i wszedł na niewidoczny.

 

Sponsi - pidgin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg

Jednak ja szukam czegoś pod platformę Windows. Prosty komunikator, bez dupereli. Jednak na dzień dzisiejszy zadowole się kazdym co ma taką funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak ja szukam czegoś pod platformę Windows. Prosty komunikator, bez dupereli. Jednak na dzień dzisiejszy zadowole się kazdym co ma taką funkcje.

 

Sprawdź: Miranda IM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pidgin - każda platforma.

 

Co do inwigilacji - nie ma możliwości - bo było w czasach modemów ;) Teoretycznie przy modemie Neostrady też się da, wystarczy pingować IP - lecz po pierwsze za każdym razem się zmienia, 2 włączony komputer != włączony komunikator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Jak ktoś chce nieco dupereli (ale naprawdę użytecznych) to polecam AQQ.

 

Jak ktoś woli minimum, ale jednak coś (obsługa tlena, gg, jabbera, antyspam) to polecam WTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Pidgin u mnie lubi się zawieszać na Win7 podczas startu.

Kadu działa wyśmienicie (ten taki nie oficjalny port na Windowsa). Więc każdemu, kto nie używa tych wszystkich innych protokołów XMMP itd... to polecam Kadu.

A sam jestem zmuszony do pidgina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ej, spoko jest ten Pidgin.. trochę wolno ustrojstwo się ładuje, ale całkiem OK.. potestuję parę dni..

Kadu dziadostwo, praktycznie w ogóle nie łączył się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AQQ i plugin ma taką opcję, lecz dana osoba musi zmienić przynajmniej opis ewentualnie być kiedyś dostępna i ewentualnie poźniej jeśli przejdzie na niewidoczny będzie to odnotowywane. Niestety niema takiej możliwości, jeśli ktoś ani raz nie zrobi się "normalnie widoczny" lub nie zmieni opisu, ogólnie jeśli ktoś nie da znaku życia że jest nic nie pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×