Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xorg

Shared - pod sklep

Polecane posty

Hey.

 

Dostałem ciekawe zlecenie... ;-)

 

Szukam jakiegoś shareda który nie będzie miał nic przeciwko aby postawić na nim CMS sklepu - identyfikuje się to jako

Powered by artPruff!
nie znam, więc nie mam pojęcia co do obciążenia. I pytanie, co takiego specjalnego w tym sklepie? Gdyż jest to sexshop... ;]

 

Dopiero ma startować na nowo, więc wymagań dużych nie mam - miejsca wystarczy 1-2GB, transferu 10GB na początek powinno luźno starczyć. Ktoś chętny na przyjęcie "mnie" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey.

 

Dostałem ciekawe zlecenie... ;-)

 

Szukam jakiegoś shareda który nie będzie miał nic przeciwko aby postawić na nim CMS sklepu - identyfikuje się to jako nie znam, więc nie mam pojęcia co do obciążenia. I pytanie, co takiego specjalnego w tym sklepie? Gdyż jest to sexshop... ;]

 

Dopiero ma startować na nowo, więc wymagań dużych nie mam - miejsca wystarczy 1-2GB, transferu 10GB na początek powinno luźno starczyć. Ktoś chętny na przyjęcie "mnie" ? ;)

 

Nie słyszałem o czymś takim jak "artPruff" ale na vipserv.org treści erotyczne są dozwolone (zgodne z prawem). Zapraszam do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę GlowaNET.pl .

 

Konto 2GB pojemności, 16 GB transferu miesięcznego masz za 40zł rocznie. Taniej raczej nie dostaniesz ;)

No i za tematyke Cię nie wywalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania serwera z naszej oferty:

 

SMALL2000

2GB powierzchni na www, email i bazy danych

30GB transferu na miesiąc

SQL, FTP, CRON JOBS etc.

Miesięczny koszt 4.99

Roczny koszt utrzymania serwera ro 39 złotych: (oszczędzasz 20.88 PLN przy opłacie rocznej)

Dodatkowo przy opłacie rocznej, możesz otrzymać aż 3 miesiące gratis!

Pomoc w systemie 24/7, Ticket, Chat, Telefon

 

Zezwalamy na treści erotyczne na serwerach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona twórców skryptu padła, ale przez wujka G znalazłem kilka stronek "powered by artPruff" i wygląda na to, że sam skrypt jest dość lekki, więc nie sądzę, żeby jakikolwiek dostawca miał cokolwiek przeciwko niemu. Chyba, że będzie to jakiś nawiedzony przez Rydzyka admin nietolerujący jakichkolwiek, nawet legalnych treści powiązanych z erotyką (póki co takiego nie spotkałem, ale kto wie, może się gdzieś w odmętach Internetu czają takowi).

 

Mogę Ci nawet w ramach eksperymentu dać za friko miejsce pod to (z DA w USA albo z cPanel w UK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×