Skocz do zawartości
ArturMaly

Przenosiny z Prohostu - do kogo?

Polecane posty

Gość

Damian nie wyżywaj się na potencjalnych klientach.. bo to Wy psujecie ten rynek, a potem się dziwicie, że ludzie chcą VPS-a Managed full wypas za 30zł rocznie : )P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wystarczy shared z cpanelem i kilkoma drobiazgami ;)

Gdyby nie ten cpanel miałbym potencjalnych usługodawców na pęczki...

 

Damian czy ja gdzieś napisałem że szukam VPS'a? i to za darmo? Wypij jakieś ziółka na uspokojenie a nie wyżywaj się na innych, zniechęcając ich tylko do korzystania z Twoich usług...

 

Sponsi a co byś mi polecił gdybym zwiększył budżet o tą połowę o której pisałeś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wystarczy shared z cpanelem i kilkoma drobiazgami ;)

Gdyby nie ten cpanel miałbym potencjalnych usługodawców na pęczki...

 

Damian czy ja gdzieś napisałem że szukam VPS'a? i to za darmo? Wypij jakieś ziółka na uspokojenie a nie wyżywaj się na innych, zniechęcając ich tylko do korzystania z Twoich usług...

 

Sponsi a co byś mi polecił gdybym zwiększył budżet o tą połowę o której pisałeś wcześniej?

 

Za 200 złotych rocznie niewiele dostaniesz ofert z cPanel, chociaż na zachodzie znalazbyś znacznie więcej i to bez problemu.

My posiadamy cPanel, zarówno dla VPS Managed, Kontach Reseller jak i dla kont współdzielnych.

 

Niestety Twoje fundusze są za małe na VPS zarządzany, dlatego pozostaje Tobie Konto Reseller lub zwykłe konto www:

 

Serwer BIG8000 z 120000 MB transferu na miesiąc oraz 4 miesiące gratis w aktualnej promocji.

koszt roczny to 219 złotych.

 

http://mzone.pl/hosting.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta ciekawa, ale ciągle kuje mnie po oczach design strony, zwłaszcza te nieczytelne nazwy pakietów... widzę że jesteście z UK a mi przydała by się fakturka :/

Ale ja nie chcę VPS'a ;)

Mógłby mi ktoś wyjaśnić czemu jest tak mało ofert w Polsce z cpanelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta ciekawa, ale ciągle kuje mnie po oczach design strony, zwłaszcza te nieczytelne nazwy pakietów... widzę że jesteście z UK a mi przydała by się fakturka :/

Ale ja nie chcę VPS'a ;)

Mógłby mi ktoś wyjaśnić czemu jest tak mało ofert w Polsce z cpanelem?

 

cPanel jest droższy poprostu. To chyba jedyny powód.

Fakturę możesz sobie ściągnąć z panelu klienta, nie wiem jednak jak na Polski US, niestety Polskie prawo podatkowe jest jeszcze daleko za Europejskim.

Jednakże obsługujemy firmy z Polski, nikt nie zgłaszał jeszcze tego typu problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wystarczy shared z cpanelem i kilkoma drobiazgami ;)

Gdyby nie ten cpanel miałbym potencjalnych usługodawców na pęczki...

 

zobacz panel na vipserv.org - autorski, ideologicznie bazuje na cpanel, ale dawno temu przerósł go wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakturę możesz sobie ściągnąć z panelu klienta, nie wiem jednak jak na Polski US, niestety Polskie prawo podatkowe jest jeszcze daleko za Europejskim.

 

Problemem jest zapewne brak możliwości odliczenia vATu (który się zeruje) + dodatkowy zachód przy księgowaniu, tak jest nie tylko w Polsce ale w całej Unii (gdy firma kupuje od innej, z zagranicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmm.. ciężko, tak jak przedmówcy mówią..

ja bym zaryzykował i wziął... KEI na 14 dni i tam w jedną noc wszystko ręcznie przeniósł a potem co 3 godziny oglądał statystyki w panelu.. jeśli będzie 2-3 procent - zostałbym tam.. jeśli 4-5 procent - wziąłbym coś z polskiej firmy z serwerami w DE/UK (raczej DE).. teraz sporo firm przeszło na Core i7 i zaklinają się, że to mocne potworki.. pogadaj ze Smallservers.pl. Zadeklaruj 200 netto na pół roku. Moooże coś tam się uda wyhaczyć.. ale raczej dumaj jak wygarnąć jeszcze trochę.. nie wiem co tam masz i jakie obciążenie (jakoś może za szybko wątek przejrzałem - sorry : )

Generalnie ja bym chciał mieć serwisy jakieś duże, bo stać mnie na coś ciekawego, ale nie mam czasu nic rozkręcać.. jak ja wam chłopaki "z problemami" zazdroszczę tych wszystkich popularnych przemasów i innych cudów : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie GlowaNET.pl ?

Trzymam tam swoje forum ponad rok, nie mieli żadnych przerw w działaniu, support szybki i przestępny. Jest cPanel i za 165zł rocznie dostaniesz 10gb pojemności i 1500 gb transferu rocznie.

Zawsze możesz umówić się na bezpłatny test i sprawdzić co i jak bez zobowiązań : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przy takich wahaniach obciążenia procesora zacząłbym od sprawdzenia skryptów jednak. Również mam wahania obciążenia w Prohoście, ale jednak nie tak znaczące bo różnice wynoszą tylko ok. 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×