Skocz do zawartości

Polecane posty

 

Tak samo - jeśli to jest jakiś Liung Abunem, to nie ma co weryfikować, tylko od razu wyrzucić.

 

lub w adresie cottonou - pewniak do spamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lub w adresie cottonou - pewniak do spamu

 

hhehe, u Ciebie też?

 

Ten cotonu to jakiś polak, napisałem mu po ang pare "ciepłych" słów w sensie f.. y.., a on mi "Wy"

 

:)

 

Pozdr.

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można mieć takiej sygnatury jak miałem??

 

 

 

 

Krótki wyciąg z regulaminu ( http://www.webhostin...tion=boardrules ):

 

§ 3 Sygnatura (podpis):

§ 3.1 Podpis powinien mieć maksymalnie cztery linijki tekstu.

 

§ 3.2 Zezwala sie na umieszczenie w podpisie reklamy firm ale

nie innych konkurencyjnych for i serwisów.

 

§ 3.3 Zabrania się umieszczania w podpisie banerów i innych grafik.

 

§ 3.4 Maksymalny rozmiar czcionki w sygnaturce to rozmiar '2'

 

§ 3.5 Podpis nie może zawierać żadnych słów niecenzuralnych i ogólnie uważanych za obraźliwe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie już powinienem mieć ten serwer jeżeli 17-11-2009 wpłaciłem kasę. Jutro powinien być przynajmniej ja tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem e-maila od firmy HitMe.pl ale niestety nie z danymi do serwera.

 

Pamiętaj, że agencja bankowa to nie bank. Wpłaty nie muszą być przekazane do banku tego samego dnia, być może HitMe nie otrzymał jeszcze przelewu.

Idź do banku z kwitkiem i poproś o sprawdzenie transacji, powiedz że odbiorca nie otrzymał jeszcze pieniędzy. W banku sprawdzą gdzie faktycznie te pieniądze są, lub kiedy wyszły z agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że agencja bankowa to nie bank. Wpłaty nie muszą być przekazane do banku tego samego dnia, być może HitMe nie otrzymał jeszcze przelewu.

Idź do banku z kwitkiem i poproś o sprawdzenie transacji, powiedz że odbiorca nie otrzymał jeszcze pieniędzy. W banku sprawdzą gdzie faktycznie te pieniądze są, lub kiedy wyszły z agencji.

 

Następna osoba pisze aby pisać a nie czyta. Wpłaciłem 17-11-2009 a dzisiaj jest 23-11-2009 to jest 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna osoba pisze aby pisać a nie czyta. Wpłaciłem 17-11-2009 a dzisiaj jest 23-11-2009 to jest 6 dni

 

Bez komentarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 dni... Jasne. Tyle, że PKO BP nie pracuje w soboty i niedziele, więc naprawdę zostają 4 dni. Minus dzień, w którym została dokonana wpłata - z agencji przelew nie ma szans na wyjście wcześniej niż w dniu następnym, czasem dopiero na koniec tygodnia, w rozliczeniu sumarycznym. Tak więc pozostają czwartek i piątek, a bardzo prawdopodobne, że tylko poniedziałek, czyli dzisiaj.

 

Następnym razem, jak chcesz mieć pewność, że przelewy będą dochodziły szybko i bezproblemowo, załóż konto (np. całkowicie za darmo w mBank czy BZ WBK) i z nich rób przelewy - pieniądze będą na koncie odbiorcy tego samego dnia, najpóźniej następnego dnia roboczego. I wyjdzie taniej - za prowadzenie konta: 0zł, za przelew: 0,50zł do 1,00zł. Mamy 21. wiek, erę internetu i bankowości elektronicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×