Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pcspace

[opinie] IPNS.pl

Polecane posty

Witam,

 

Z reguły nie zawieram głosu na tym forum (choć od jakiegoś czasu czytam z zamiłowania ), jednak tym razem mojego ciśnienia nie podniosła kawa, a nieuprzejme zachowanie :)

 

Firma świadcząca usługi pod adresem IPNS.pl pozwoliła sobie przywłaszczyć opis, który został napisany przeze mnie. Pomimo wysłania upomnienia w tej sprawie, opis nie został usunięty. Pomijając już sam opis, którego można napisać samodzielnie w 5 min, a nie kopiować od innych, nie chcemy, aby nasz serwis został pomylony z innym przez łudząco podobną aukcję w serwisie allegro.

 

Jeśli można, poproszę o opinię hostingu, który znajduje się pod adresem ipns.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widzę żadnych danych firmy więc mogę coś napisać bez posądzania o "działania przeciw konkurencji".

ta podstrona mi się bardzo podoba:

http://ipns.pl/index.php?adminpanel=windykacja :)

 

i ten tekst:

 

Zdobyliśmy zaufanie dużej ilości Klientów, co zaowocowało na naszą wysoką pozycję na rynku polskich providerów internetowych. Zajmujemy jedno z czołowych miejsc, spośród kilku tysięcy dostawców działających na polskim rynku, dowodem czego są niezależne zestawienia branżowe.

to z podstrony "o nas".

 

Pcspace, jeżeli to rzeczywiście tekst na 5 minut pracy to podaruj go na Mikołaja, akurat niedługo jego termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno cokolwiek powiedzieć na temat tej firmy. Domena wykupiona w grudniu 2008 roku, ostatnia zmiana we wrzesniu 2009.

Serwer w OVH ... :)

Na stronie nie ma żadnych danych firmy, więc jest to albo krzak lub dodatkowa działalność innej firmy.

 

 

Który opis jest skopiowany z twojej strony?

 

edit: widzę, że Edart mnie uprzedził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wklejałem skopiowanego opisu, tylko tekst w którym najbardziej podoba mi się zdanie:

Zajmujemy jedno z czołowych miejsc, spośród kilku tysięcy dostawców działających na polskim rynku, dowodem czego są niezależne zestawienia branżowe.

 

to mnie rozbawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A co oni mogą zrobić jak im nie zapłacę ? Rozwiązać umowę ? Czy naślą na mnie łysych panów w czarnym BMW ? Daje nieźle krzaczyskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis można porównać na aukcjach:

 

http://www.allegro.pl/item802555953_hosting_20gb_960gb_directadminpl_narok_bezkruczkow.html

 

http://www.allegro.pl/item799526973_hosting_1gb_144gb_directadminpl_stabilny_szybki.html

 

Już naprawdę nie chodzi o nie skopiowanie tekstu z naszej aukcji/strony, tylko o nie pomylenie naszych ofert, gdyż teraz są aż zanadto podobne :)

 

 

Edart: Myślę, że napisanie tego kawałka nie zajmuje więcej niż 5 min (jeśli się wie, co się chce napisać) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ich tam wie, domena jest zarejestrowana na te same dane co netcorp.pl, a jest to firma świadcząca usługi internetowe na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ich tam wie, domena jest zarejestrowana na te same dane co netcorp.pl, a jest to firma świadcząca usługi internetowe na Śląsku.

Czy tylko ja widzę tam napis świeRZa domena? Photoshop nie ma sprawdzania pisowni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to wakacyjny projekt, poprostu niedokończony.

Tak więc PCSPace, nie warto się denerwować tym opisem, mi też regulamin wydaje się znajomo podobny do jednego.

Gra nie warta świeczki moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ich tam wie, domena jest zarejestrowana na te same dane co netcorp.pl, a jest to firma świadcząca usługi internetowe na Śląsku.

 

Niewiem czy pamiętacie, kiedyś był taki krzaczor Nicehost.pl , i tez był podpięty pod netcorp.pl

możliwe .że to ma ze sobą powiązanie IPNS.pl = nicehost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... co do nicehost.pl

Wtedy oferowali mi dobre konto www. Zapłaciłem i pochodziło chyba z dwa tygodnie.

Później pyk. Nie ma. Kasy nie ma. Zero kontaktu.

 

@kirss83 - Tak. IPNS.pl i NiceHost.pl prowadził i prowadzi niejaki Ireneusz Pawełek.

 

Ludzie, uciekajcie od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten hosting na allegro. Skorzystałem z ich oferty. Od listopada korzystam z ich usług i od razu w pierwszym miesiącu, użytkowania spotkała mnie nie miła niespodzianka. Nastąpiła awaria serwera, która trwała 2 dni. Wszystkie pliki utracone jedynie co odzyskałem to bazy danych, ale łatwo nie było. W trakcie miesiąca występuje bardzo dużo przerw w działaniu serwera. Obsługa jest do du**. Pod koniec marca mam zamiar uciec od nich. NIE POLECAM TEJ FIRMY I JEJ USŁUG!!! Ci ludzie, którzy tam pracują wg. mnie w ogóle się na tej robocie nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak nazwa wskazuje jest to jeden z "liderów hostingu" w Polsce :D

 

ani nie ma tam adresu siedziby, ani numerów identyfikacyjnych firmy

 

regulamin wygląda jak ctrl+c ctrl+v a potem usuń niewygodne firmie punkty

 

no i 3/4 stron w budowie...

 

 

EDIT

jak widzę temat jest już trochę stary a nadal aktualny i nadal nic się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam ten hosting. Trzymam na nim wiele własnych projektów, uptime wg. mnie jest na poziomie roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego pięknego dnia wstałem rano i spojrzałem na zegarek. Była dokładnie 8:02, wczoraj położyłem się dość późno przeciez kończyłem swój najlepszy projekt. Projekt jest już na moim nowym serwerze, który kupiłem bardzo okazyjnie, nie uwierzycie 5 złotych na rok ha, ha, ha ;). Włączam komputer zobaczyć moje dzieło .... A tu: nie można wyświetlić mojej strony, strona firmy hostingowej także nie działa ....

 

Fajna przygoda nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem go za 5zł :D

Od stycznia działa nawet dobrze mimo że blog który na nim stoi nie jest jakoś specjalnie rozwinięty.

Ale chyba nie przedłużę bo ostatnio właściwie w każdą noc wydajność ich (właściwie nie ich) serwerów spada i to zauważalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 fakt na początku swojej działalności mieli problemy

 

jednak teraz jestem bardzo zadowolony z ich usług. Posiadam kilka kont hostingowych u nich każde z innym ip. Miła obsługa, tanie pakiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam serwer w IPNS.pl . Jedyne co mogę potwierdzić to to, że nie tylko na początku mieli problemy. Ostatnio moja strona ma dosłownie "czawkę", i co najdziwniejsze - nie w godzinach "szczytu" tylko rano i późnym wieczorem. Mam nadzieję, że się poprawi, bo reszta mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu chwalić?

 

Serwer w OVH

Resellery sprzedawane na allego po 5zł

Jak stoi, tak stoi. Nic się tam nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

czy firma ipns.pl się zwineła ponieważ od 2 dni nie można się z nimi skontaktować

 

a po wpisaniu ipns.pl

 

pokazuje się komunikat:

This account has been suspended.

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×