Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
m.p

panel i litespeed

Polecane posty

cześć,

 

kojarzycie może które panele potrafią same tworzyć pliki konfiguracyjne do litespeed? niby da się zintegrować litespeed z direct admin, ale polega to na importowaniu vhostów apache'a do litespeeda, co niesie za sobą ograniczenie importowanych vhostów do 5.

 

preferowana cena: 0,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klient potrzebuje jeden panel do wszystkich usług (poczta, bazy danych, www), a nie po jednym dla każdej usługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Tak sobie przypomniałem cPanel, tworzy konfig z template-ów.

 

Jeśli ktoś chce się bawić ;)

 

/var/cpanel/templates/apache2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby da się zintegrować litespeed z direct admin, ale polega to na importowaniu vhostów apache'a do litespeeda, co niesie za sobą ograniczenie importowanych vhostów do 5.

Płatna wersja to nie tylko DA, ale także cPanel i parę innych gotowców

 

klient potrzebuje jeden panel do wszystkich usług (poczta, bazy danych, www), a nie po jednym dla każdej usługi ;)

preferowana cena: 0,-

Skoro klient jest wybredny, to niech zapłaci albo za komercyjnego litespeeda, albo za napisanie hook'ów do jakiegoś panelu, które tworzyły by config LiteSpeeda.

Za free to jedynie ten zintegrowany z Litespeedem będziesz miał.

 

Ale, że ty jesteś bardzo zdolnym programistą, to zapewne z łatwością takowe hooki napiszesz i udostępnisz za free wszystkim zainteresowanym, nieprawdaż? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×