Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kyniu

[sprzedam] Serwis rozrywkowy wart prawie 20 000 zarabiający

Polecane posty

Do sprzedania mam serwis rozrywkowo.pl, strona zarabia na swoje utrzymanie jest 3 lata w google, świetne wypozycjonowana, posiada mapkę linków w google.

 

Skrypt działa na zasadzie serwisu wykop.pl.

Liczba wejść do 1000 dziennie.

 

http://allegro.pl/item791773662_strona_ala_wykop_pl_warta_prawie_20_000_zarabia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania mam serwis rozrywkowo.pl, strona zarabia na swoje utrzymanie jest 3 lata w google, świetne wypozycjonowana, posiada mapkę linków w google.

 

Skrypt działa na zasadzie serwisu wykop.pl.

Liczba wejść do 1000 dziennie.

 

http://allegro.pl/item791773662_strona_ala_wykop_pl_warta_prawie_20_000_zarabia.html

To ile ten serwis jest warty, to będziesz wiedział dopiero 28 października o godzinie 20:44:59. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwis wystawiałem parę miesięcy temu, ale cena którą osiągnął nie była dla mnie satysjakcjonująca.

 

ostatnio obserwuje na allegro aukcje stron/serwisów i naprawdę jest z tym ruletka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dziwi mnie pokazywanie screenów typu "zajmuję 5te miejsce na taką a taką frazę", bo z własnych obserwacji widzę iż część wyników w pierwszej 10tce ostatnimi czasy lubi się rotować.. sprawdzie sobie wyszukać parę razy :P zaczyna być śmiesznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dziwi mnie pokazywanie screenów typu "zajmuję 5te miejsce na taką a taką frazę", bo z własnych obserwacji widzę iż część wyników w pierwszej 10tce ostatnimi czasy lubi się rotować.. sprawdzie sobie wyszukać parę razy :) zaczyna być śmiesznie..

Wszystko się zgadza się, poza tym tylko że nie pierwsza dziesiątka a wszystkie i nie ostatnimi czasy, tylko zawsze. :P

Google to baza rozproszona na kilku milionach serwerów w kilkudziesięciu lokalizacjach. Nigdy nie dostaniesz dokładnie takiego samego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×