Skocz do zawartości
extendet

Hosting Pod Wp I Smf

Polecane posty

Witam serdecznie

 

Potrzebuję hostingu pod skrypty WP oraz SMF. Hosting najlepiej aby miał powierzchnię ~10GB z możliwością rozbudowania oraz około ~300GB transferu miesięcznie z możliwością zwiększenia w dowolnym momencie. Dostęp do mySQL, parkowanie domen, tworzenie wydzielonych kont ftp. Zależy mi także na tym aby nie było problemem dla providera to, że od czasu do czasu zwiększony ruch na mojej stronie generował by większe obciążenie na serwerze. Zaznaczam, iż na skrypcie WP prowadze serwis klubowy i zamieszczam obszerne galerie zdjęć. Zalezy mi na niezawodnym działaniu serwera baz danych.

 

Proszę swoje oferty lub propozycje przedstawiać w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pan Adrian miał na myśli, że na żaden shared to nie wejdzie i trzeba pomyśleć o serwerze VPS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha ;) Oj przepraszam :) na razie mam serwer klasy biznes w hostit.pl i zobaczymy jak to będzie...

 

Ewentualnie jaki i gdzie VPS byście mi polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neon103 przeglądałem ofertę, którą zaproponowałeś ale dziwi mnie fakt, że muszę płacić za firewalla więc jak to? Wykupuję czystego dedyka bez żadnej ochrony? Trochę to dziwne dla mnie. Ale jeżeli serwery te są jakoś chronione przed włamaniem to nawet ciekawa oferta. Tylko jest jeden problem. Nigdy nie miałem styczności z dedykiem i nie wiem jak to jest. Czy ja muszę tam wszystko instalować etc? czy na przykład wrzucam stronę i importuję bazę danych i wszystko śmiga jak należy?

 

Najdmen jak dla mnie ta oferta za droga.

 

A teraz drodzy panowie chciałbym bardzo serdecznie PILNIE poprosić o najlepszą ofertę jakąś dla mnie. Dziś użytkownicy zjedli mi praktycznie cały transfer. Ze 100GB przyznanych z przeciągu 4 dni zostało mi 9GB. Obciążenie serwera wyniosło ponad 60%. A statystyki na dzień dzisiejszy prezentują się następująco:

 

http://stat.4u.pl/?clublca

hasło: stat6679

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz dedyka - sam się nim w pełni zajmujesz lub zatrudniasz admina, no chyba że masz management.

Może w pierwszej kolejności dowiedź się co konkretnie zjada Ci transfer (jakieś statystyki odwiedzin choćby awstats), roboty, ataki na stronę, itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdmen jak dla mnie ta oferta za droga.

Jak kupisz vpsa/dedyka w opcji root to się szybciutko przekonasz, że nie drogo jak za święty spokój ;)

 

p.s. firewall sprzętowy o którym mowa jest dodatkowym zabezpieczeniem hardware-owym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Jak kupisz vpsa/dedyka w opcji root to się szybciutko przekonasz, że nie drogo jak za święty spokój ;)

 

Albo poświęci nieco czasu na naukę i będzie miał tak 2x taniej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz dedyka - sam się nim w pełni zajmujesz lub zatrudniasz admina, no chyba że masz management.

Może w pierwszej kolejności dowiedź się co konkretnie zjada Ci transfer (jakieś statystyki odwiedzin choćby awstats), roboty, ataki na stronę, itd..

 

Najwięcej zjadają mi galerie zdjęć to akurat wiem :P

 

A więc jak dla mnie dedyk odpada bo nie mam zbytnio czasu na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×