Skocz do zawartości
mateusz232

Scz Zarobek

Polecane posty

Gość RuFiK

Ile zarabiacie od scz? Ja dostałem 50% z 100k oraz wyrok sadu okręgowego.

 

Czy mógłbyś coś więcej napisać ;)

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś scz oferował pewną robotę...

 

nic nie było wiadomo i nadal nie jest, można było dowiedzieć się o co chodzi tylko via gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to to jest poufne a ktoś na forum to rozpowiada...

 

Jeżeli ktoś "wpadł" przez ten "biznes" to chyba oczywiste że powinien poinformować resztę zanim się władują w kłopoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś "wpadł" przez ten "biznes" to chyba oczywiste że powinien poinformować resztę zanim się władują w kłopoty ;)

 

ja również wiem ocb, ale mówiono mi, że nie pociąga to za sobą żadnych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również wiem ocb, ale mówiono mi, że nie pociąga to za sobą żadnych kłopotów.

 

Widocznie ktoś wprowadził Cię w błąd skoro autor tematu napisał, że dostał wyrok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ktoś wprowadził Cię w błąd skoro autor tematu napisał, że dostał wyrok ;)

 

a to przypadkiem scz nie powinien dostać wyroku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby skąd mam wiedzieć co kto powinien dostać? Nie mam szklanej kuli, więc o co Ci chodzi?

 

a bo myślałem, że ty też wiesz ocb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to przypadkiem scz nie powinien dostać wyroku ??

 

A może ta "współpraca" na tym polega. Ktoś szuka dzięciołów, którzy wezmą na siebie odpowiedzialność, a sam będzie czysty...

A więc w czym rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak o to chodzi ;) ale i też scz'y zapewnia że nic się nie stanie temu kto znajdzie tego dzięcioła.... ja osobiście się na to nie połakomiłem i dobrze zrobiłem :)

 

A teraz jeszcze powiedz na czym to "dzięciolenie" polega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak o to chodzi ;) ale i też scz'y zapewnia że nic się nie stanie temu kto znajdzie tego dzięcioła.... ja osobiście się na to nie połakomiłem i dobrze zrobiłem :)

 

ja dokładnie to samo co Damian nie zrobiłem tego a wystarczyło ze typ podpisze 1 kwitek i tyle kasy miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  1. Ja dostałem 50% z 100k oraz wyrok sadu okręgowego.

Zawsze to lepiej niz nic i wyrok sadu okregowego. A tak na powaznie to nie bede glosno mowil na czym t  polega bo sie osobiscie sam tym orientowalem o co chodzi i w zasadzie nie byl;em tym zainteresowany i cale szczescie ze czasem kasa nie przyslania racionalnego myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez 4 minuty zastanawiałem się czy pisać to czy nie..

 

żal mi Was frajerzy.. Ci wszyscy co nadal myślą, że kasę można od tak zarobić bez żadnego wysiłku i poświęcenia..

(mówiąc ogólnie)

 

ale i też scz'y zapewnia że nic się nie stanie temu kto znajdzie tego dzięcioła....
DamianMiodek i jeszcze powiedz, że to były zapewnienia słowne eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci panie mateusz232 jaki wyrok dostales chodzi mi co sad postanowil. Jako ze jest to twoja prywatna sprawa wiadomo nie musisz odpowiadac.

 

 

 

 

Kazdy tak jak pisalem nie pomyslal lub nie pomysli wpierw kasa tylko najpierw mózgiem a potem kasa to nie dal sie przekonac ;) Ogolnie chcesz sie dorobic duzych i szybko pieniedzy idziesz na takie cos. Nie oszukujmy sie sam autor nawet powiedzial ze dostal 50% z 100K i co jak by nie patrzec zarobil, a ze przy tym dostal wyrok sadu to jest tzw skutek uboczny. Jak by nie dostal wyroku smiem mowic ze by dalej lecial na latwa kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×