Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rshmn

spam dot. hostingu via gg

Polecane posty

Z gg: 6601474

 

[2005-09-23 14:23:14] >> Najtańsze i najlepsze hosting na świecie www.(nie bedzie darmowej reklamy).pl Zapraszam

 

Tylko ja dostalem ?

 

***

 

Jezeli to autor czyta: misie kolorowe, piszcie ladnie (najlepsze hosting, kali jesc, kali pic); jezeli nie macie pomyslu na biznes i jego promocje - sprzedajcie komputery, kupcie make, cukier itd. i zacznijcie produkowac paczki i kolaczyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl :D

 

Na szczęście ja nic nie dostałem...niedługo trzeba będzie antyspamu nie tylko na maila, ale i na GG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zle patrzysz. Nie jest problemem najmniejszym, ze to dostalem. Po prostu zalosc bierze, ze ktos probuje w ten sposob hosting reklamowac :)

 

Czill - mnie wlos z glowy nie spadl, a przyjmowanie wiadomosci + linkow od obcych osob mam na wlasne zyczenie (czasem klient chce pogadac, a ciezko miec _wszystkich_ w gg :) ).

 

Myslalem, ze to na wieksza skale poszlo, na pewno trafilo do paru osob z hm... "branzy" bo niezwlocznie sie pochwalili, ze tez takie cos dostali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem ta informacje? Nie wydaje mi sie :D To spelnia wszystkie kryteria SPAM'u i podobny efekt rodzi. Na stronie spamera sa co prawda podane adresy GG, ale mozna zareagowac w bardziej wyrafinowany sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzialem na allegro spymer 1.1 czy cos takiego . Nie wiem czy to działa , ale prawdopodobnie spamuje GG . Ja narazie zadnej wiadomosci ze spamu nie dostalem : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowilem ta informacje? Nie wydaje mi sie :D To spelnia wszystkie kryteria SPAM'u ...

SPAM to konserwa. Spam pisze sie z małej litery jeśli jest w środku zdania. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xxx xxx xxx DORWALEM NR KOMORKI < dzwonilem i ostrzegłem ... jezusss Ci spamerzyyyyy.. :/

 

[numer usunięty przez moderatora]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skrypt na cronie i przeslij mu cala wikipedie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx xxx xxxDORWALEM NR KOMORKI

 

Nie wydaje mi sie, by publikowanie na publicznym forum czyjegos numeru tel. bylo fair. Bez wzgledu na to, ze wyslal Ci nieoczekiwana wiadomosc na GG.

Pozostawiam to Twojemu osądowi [:

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

ale jak kilka osób podzwoni do niego, to moze mu sie znudzi spamowanie. Do takiego inaczej nie przemówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak kilka osób podzwoni do niego, to moze mu sie znudzi spamowanie. Do takiego inaczej nie przemówisz...

 

Gdy dostaniecie wiadomosc o wspolnym paleniu czarownic dzis o 22:00 albo gwiazdce z nieba sypiacej pieniedzmi, to rowniez sie tak szybko bulwersujecie ? Bez przesady.

Poza tym rshmn dostal tylko jedna (1) wiadomosc od tego uzytkownika GG, wiec nie rozumiem skad nagle taka panika :)

 

McN - rownie dobrze mozesz na 0-700 zadzwonic.

Troche przyjemnosci chociaz z tego bedziesz miec, jesli tylko sie wczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

mnie denerwują wszystkie łąńcuszki jakie dostane, czy o hostingu czy o albańskich dzieciach bez zębów które ziemniaki muszą jeść przes słomke... pod 0-700 ? no wiesz kto co lubi, jeżeli sprawia Ci to przyjemnosc to dzwoń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×