Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lucaspl

webhostingtalk.cz

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje osób, najlepiej znających język czeski do do rozkręcenia 'życia' na forum webhostingtalk.cz. 

 

 

 

 

Obecnie forum jest miejscem schadzek dla spam botów, lecz wkrótce się to zmieni. Proszę o kontakt na pw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sens robienia osobnego forum ? Już jest w języku polskim forum o tej tematyce i w angielskim - http://www.webhostingtalk.com/

 

Jest jakiś sens w Twojej wypowiedzi?

 

To co że jest Polskie WHT i anglojęzyczne? A dlaczego nie może być ruskie, chińskie, niemieckie? Dlaczego Ty piszesz na forum Polskim a nie wht.com ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Krystian - jaki jest sens robienia czegoś o czym nie ma się pojęcia? Czyt. nie posiada się znajomości język obcego którym chce się operować.

 

Autor - szukam 'frajera' który rozkręci forum za Ciebie, a Ty spijesz śmietankę? To zapraszam po słownik Polsko-Czeski do księgarni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o sensie robienia czegoś, jeżeli nie ma się o tym zielonego pojęcia tylko chodziło mi o idiotyczną odpowiedź p. Kopaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak najbardziej jest sens robienia forum w j.czeskim, nigeryjskim, ruskim, itp.

2. Nie ma co się tym zajmować jeśli nie ma się na to czasu, ani tym bardziej nei zna się języka

 

 

Threads: 1,971, Posts: 11,015, Members: 1,699
Trochę nie radzisz sobie z botami na forum :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

juz jedno forum powstalo ...

i ludzie narzekaja ...

 

po co sie pchac w cos, w czym sie nie jest dobrym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadzaly mi boty do tej pory, więc tak zostalo.

 

Owy 'frajer' otrzyma odpowiednie wynagrodzenie, informacje na PW. Jeśli myślisz że mam zamiar kogoś wykorzystywać to się mylisz.

 

 

 

Równie dobrze mogę powiedzieć po co Wy tworzycie setki stron, powielając pomysly innych, bądź po co home.pl otworzylo hosting skoro istnieje theplanet.

 

@ Rufik, mam na tyle kultury aby nie dyskutować o wiedzy oraz poziomie intelektualnym - móglbyś się obrazić.

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadzaly mi boty do tej pory, więc tak zostalo.

 

Tylko pamiętaj, że Google nie śpi i wszystko indeksuje. A to pod SEO jest niewskazane. Gdyż lecisz w filtry jako zbiorowisko spam-linków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź po co home.pl otworzylo hosting skoro istnieje theplanet.
Bo:

1) home.pl istniało przed ThePlanet,

2) home.pl oferuje głównie hosting, natomiast ThePlanet oferuje serwery dedykowane i kolokację, tak więc to zupełnie inny segment rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czechy to 10mln ludzików, malutki rynek. Może jeszcze otworzyć forum litewskie? Sens miałoby dla kraju typu Rosja czy Turcja. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×