Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
verde

Telefon komórkowy jako słuchawka do Skype

Polecane posty

Dzisiaj wpadłem na pewno rozwiązanie, znaczy szukam tego rozwiązania.

 

Chodzi mi o to że sporo czasu rozmawiam na skype i tak się zastanawiam czy istnieje możliwość by swój telefon komórkowy "przerobić" na słuchawkę skype + mikrofon.

 

Telefon mój służy już jako dodatkowa kamera od komputera ( i wiele innych rzeczy :P ) teraz bym chciał sprawdzić czy się da by telefon służył do telefonowania, głównie odbieranie rozmów nie musowo przez telefon, ewentualnie kliknęcie w coś tam i by automatycznie mi rozmowe z komputera  wysyłało na komórkę. 

 

Dlaczego taki problem mam, gyż chodzi mi by ta komunikacja odbywała się za pomocą bluetooth, jak to aktualnie robię np jeśli telefon ma robić za kamerkę. Na telefonie siedzi symbian więc teoretycznie dużo rzeczy jest możliwych, lecz jak w praktyce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tak mam juz od dawna w IPhone 3G.

Aplikacja Skype' jest do pobrania i zainstalowania na ten telefon w App Store

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze bardziej chodzi mi by polaczenie bylo wypuszczane z komputera przez bluetooth do telefonu. A nie by telefon np dzialal wi-fi i "czerpal" internet z routera domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon mój służy już jako dodatkowa kamera od komputera ( i wiele innych rzeczy :P )

 

 

Hmm a mógłbyś napisać coś więcej na ten temat skąd to pobrać i jak zainstalować aby dobrze działało mam Nokie N70 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łap to dzisiaj nawet pisałem

 

ps. Czy ktos może wie gdzie w viscie jest takie coś jak : Połączenia sieciowe - > Utwórz nowe połączenie ?

 

W Xp normalnie Panel sterowania - > Połaczenie sieciowe - > Utwórz nowe połączenie ( i w prawym rogu ) , na viscie jakos nie moge tego znaleść, a mam chyba patent jak przekierować rozmowy z PCta na telefon automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Czy ktos może wie gdzie w viscie jest takie coś jak : Połączenia sieciowe - > Utwórz nowe połączenie ?

Centrum sieci i udostępniania > Pod listą sieci, do których zostałeś podłączony masz linka:

Skonfiguruj nowe połączenie lub nową sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łap to dzisiaj nawet pisałem

 

ps. Czy ktos może wie gdzie w viscie jest takie coś jak : Połączenia sieciowe - > Utwórz nowe połączenie ?

 

W Xp normalnie Panel sterowania - > Połaczenie sieciowe - > Utwórz nowe połączenie ( i w prawym rogu ) , na viscie jakos nie moge tego znaleść, a mam chyba patent jak przekierować rozmowy z PCta na telefon automatycznie.

 

Nie działa link :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×