Skocz do zawartości
Gość thetox

dziwny problem

Polecane posty

Gość thetox

Mam taki problem załozylem sobie domenę ftp itd wgrywam pliki php na serwer to po wgraniu pokazuje ze plik ma wagę 0 :P i jest pusty po wgraniu, mam dedyka i panel DA cos chyba w da trzeba ustawić bo przedtem było oki teraz nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×