Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Zblizajace sie wybory [18+]

Polecane posty

Gość normanos

ee ludzie wybijaja wszystkich poza PO, widac nie kumaja o co biega (biedne nasze spoleczenstwo).

 

ja wybijalem tak:

po polowie dla demokraci.pl i sdpl

do opozycji dalem po trochu sld, pis, po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak bedziecie glosowac, jakie sa wasze odczucia dotyczace wyborow parlamentarnych?

 

Wczoraj ogladalem "Co z ta Polska" Tomasza Lisa, powiem szczerze chyba bedzie bardzo ciezko, myslalem ze moze troche wszyscy zmadrzeli (inne czasy), a tu chlopaki nadal sie kluca ... Powinni wziasc sie do roboty zamiast wytykania sobie kto co i jak zrobil kiedys!

 

Bede glosowal na prawice (tym razem) wierze, ze PO-PIS postara sie obnizyc podatki oraz koszta pracy, to wystarczy nam Polakom!

 

Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

i przez takich jak ty polska zejdzie do podziemia, zejdzie na psy, rozda wszystko co ma...

 

2 takim co ukradli ksiezyc mowimy NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem nieco rozczarowany wynikiem PO, ale cóż. Przy frekwencji trochę powyżej 40% wszystkiego można było się spodziewać.

 

Trochę na marginesie ale jednak - zachęcam do obejrzenia filmu pt. Nocna zmiana. Jak dla mnie był nieco szokujący i pokazuje liderów Platformy oraz Prawa i Sprawiedlowości w nieco innym świetle. Nie mam pojęcia czy film ten jest dostępny w jakiś oficjalny sposób (ostanio podobno był dodawany do pewnej mocno prawicowej gazety powiązanej z pewną religijną rozgłośnią ;)) więc daję link do wersji elektronicznej:

 

[link usunięty przez moderatora]

 

//update

 

Od czego jest wikipedia.. Tak więc film da się kupić. Istnieje nawet jego oficjalna strona: http://www.nocnazmiana.pl

 

* Wywiad z twórcą: http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,53880,290...html?as=1&ias=3

* Artykuł w wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Nocna_zmiana_(dokument)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barteq nie przesadzaj z tymi linkiem bo z tego co wiem film mimo wszystko jest komecyjny i mozna go dostac z "Naszym Dziennikiem" oraz zamowic na stronie ( nocnazmiana.pl ) .

 

A ja z kolei jestem zawiedziony tak niskim wynikiem LPR'u który jest spowodowany ( jak przypuszczam ) lekkomyślnym zachowaniem jego lidera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytar
A ja z kolei jestem zawiedzony tak niskim wynikiem LPR'u który jest spowodowany ( jak przypuszczam ) lekkomyślnym zachowaniem jego lidera ...
Zawiedziony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytar

Mi nie chodziło o literówkę, właściwie nie jestem pewien jak to się pisze.

Pytałem się o to czy miałeś nadzieje na duże poparcie LPRu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak najbardziej , również liczylem na wejscie do parlamentu Ruchu Patriotycznego oraz Narodowego Odrodzenia Polski , wiec jak mozna się spodziewać 'sympatyzuje' z prawicą

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

w polsce nie ma prawdziwej prawicy. u nas zostal podzial po 89 r. pzpr i pociatki - lewica, solidarnosc i dawna opozycja - prawica. co oczywiscie ma sie nijak do swiatowych standardow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby czemu mam nie nazywać? Proszę mnie uświadomić. Zresztą dla mnie nieważne jak się nazywa, popieram ich politykę gosp. i tyle. Partia centrowa, może być?

 

A może napiszesz czemu ci tak pardzo zależy na LPR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra niezła... najbardziej mi się podaoba jak teczki gubią... zwłaszcza te czarne... hehe

 

Wysłany Wto Gru 13, 2005 5:34 pm:

 

A tak na serio: można być patriotą i nie głosować na warchołów ze skrajnej prawicy. Reakcjonizmu chyba Polsce nie trzeba w tym momencie. Ale teraz to trochę zbyt późno... kwa-kwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×