Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bryn1u

Lacza od ISP a lacza na Dedykach.

Polecane posty

Witam. Mam Panowie takie pytanie, ktore mnie caly czas nurtuje. Jakos nie moge sobie tego wyobrazic. Skoro lacze w polsce jest tak ochydnie drogie nie wiem dokladnie jakie sa ceny, ale zalozmy, ze 1 mbit kosztuje kolo 300 zl bez limitu transferu co jest nie oplacalne to dlaczego nie mozna korzystac z lacza od swojego isp u ktorego (tak jak w moim przypadku) 10mbit/10mbit kosztuje 40 zl i lacze jest rewelacyje. Dlaczego nie mozna z tego skorzystac tylko placic nie wiadomo jakie kwoty za "gownianie" 1 mbit ? A tym bardziej, ze nie jest zabronione stawianie serverow, p2p i reszty. Sciagasz, korzystasz do woli. Moze to jest glupie pytanie, ale osobiscie poprostu tego nie rozumiem. Wiadomo DT a server w domu to dwa rozne swiaty, ale chodzi mi o sam fakt lacza. Moze ktos mi to przyblizyc ? Bede wdzieczny.

 

Z gory dziekuje, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik neostrady moge tylko dodać że kiedyś gdy byla jakaś awaria u mnie zadzwoniłem i pan mi oznajmił że w przypadku gdy usluga nie działa ponad 24 godziny moge zlożyć reklamację.

 

Więc dlatego my mamy takie tanie lącze a serwerownie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako użytkownik neostrady moge tylko dodać że kiedyś gdy byla jakaś awaria u mnie zadzwoniłem i pan mi oznajmił że w przypadku gdy usluga nie działa ponad 24 godziny moge zlożyć reklamację.

 

Więc dlatego my mamy takie tanie lącze a serwerownie drogie.

Ja neoZdrady w ogole nie biore pod uwage i nie przyznaje sie, ze mamy takie lacze w polsce. Dla mnie to jest poprostu patologia. Tak uwstecznioniego internetu chyba zaden kraj na swiecie nie ma.

 

Ostatnio na bsdguru.org ktos rozdawal konta shell wlasnie na neostradzie i jak sie to skonczylo ? Oczywiscie fiaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio na bsdguru.org ktos rozdawal konta shell wlasnie na neostradzie i jak sie to skonczylo ? Oczywiscie fiaskiem.
Bo neostrada to łącze klienckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×