Skocz do zawartości
xorg

Niewielki kredyt - gdzie ?

Polecane posty

Hey.

 

Potrzeba mi wziąć teraz niewielki kredyt, 500-600 zł - macie jakieś typy banków w których bezproblemowo się załatwi (zaświadczenie o zarobkach jest) i prowizja nie będzie duża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

a my na to - nie wyglupiaj sie.

banki w ofercie kredytowej nie zajmują się drobnicą. 500 zeta to możesz wejść w debet albo z karty kredytowej. albo iśc do jakiejś chwilówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my na to - nie wyglupiaj sie.

banki w ofercie kredytowej nie zajmują się drobnicą. 500 zeta to możesz wejść w debet albo z karty kredytowej. albo iśc do jakiejś chwilówki.

Czemu uważasz że się wygłupiam? Banki udzielają w większości od 500 zł. Potrzebuję 500, czy 600 to tyle biorę - nie będę brać tysięcy aby "się nie wygłupiać", a zarazem będę musiał później więcej oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy myslales nad kredytem studenckim ?

A co sensownego daje w porównaniu do innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale kredyt studencki to nie jest jednorazowe 500zł.. o czym Ty piszesz...

 

500-600zł to naprawdę nie jest duża kasa.. ja staram się omijać pod tym względem wszelakie instytucje finansowe - kredyt to śmierć...

 

rodzina, bardzo dobry znajomy - ktokolwiek.. daj coś komuś w zastaw, czy coś... heh byle nie banki... o innych prowajderach i tego typu szitach nie wspominając... nie daj się powszechnemu praniu mózgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.

 

Potrzeba mi wziąć teraz niewielki kredyt, 500-600 zł - macie jakieś typy banków w których bezproblemowo się załatwi (zaświadczenie o zarobkach jest) i prowizja nie będzie duża ?

 

Kredyt w Polbanku tez nie jest zly 6,5 % rocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tak małej kwocie - zdecydowanie polecam opcję - zapożycz się u znajomego jakiegoś. 500-600złotych praktycznie każdy pracujący człowiek ma na koncie ( dzisiaj 10, dość częsty termin wypłat). Za koszt większej flaszki pożyczysz te pieniądze.

 

Jak przedmówcy - NIE Polecam zadłużania się w banku na taką kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli absolutnie nie u znajomego to debet weź... będzie Ci zdecydowanie łatwiej.

 

 

Nie ma absolutnego sensu brać kredytów na tak małe kwoty, chwilówek etc. również.

Każdy bank jest skłonny negocjować z Tobą koszty kredytu jeśli kwota idzie w górę,

naturalnie, że skoro mała kwota to odsetki, prowizja i inne opłaty są mega drogie bo banki

oraz kasy oszczędnościowe nie mają w takim przypadku na czym zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na przekór innym powiem - bierz w banku. Powiedzenie, że z rodziną to najlepiej na zdjęciach z jakiegoś powodu istnieje. Ale akurat nie o to mi chodzi. Każdy nawet najmniejszy kredyt buduje Ci historię kredytową w instytucji zwanej BIK. Później kiedy wreszcie podejmiesz decyzję, żeby zadłużyć się na reszte życia na parę m^2 (jak większość) dużo łatwiej będzie Ci dostać kredyt niż bez historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×