Skocz do zawartości
Gość

Parafia Hitme.net.pl

Polecane posty

Gość mehow

i prosze zamiast kolejny post w stylu firma do d... kiepskie uslugi przynajmniej jakies zainteresowanie tematem widze

 

Pisze calkiem powaznie mam zamiar w niekonwencjonalny sposob pokazac jakos uslug swiadczonych przez Hitme.pl chcial bym

 

a ze wiara w to iz Bog potrafi czynic cuda naklania mnie to zamowienia mszy w intencji w miejscu gdzie jest zarejestrowana firma

 

mysle ze poprzez modlitwe istnieje duza szansa na poprawe swiadczonych uslug i wypedzenie szatana

 

czekam na pomysly ingencji jak wlasiciel chce miec obciach to bedzie mial obciach zreszta obiecalem mu to telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow
To już zaczyna być absurdalne... A może ksiądz odprawi jakieś egzorcyzmy nad serwerami?

 

A zachowanie firmy nie jest absurdalne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zachowanie firmy nie jest absurdalne ???

Ale ja nie wiem jak się ta firma wobec Ciebie zachowała, a sam nie korzystałem nigdy z ich usług...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow
Jest ale co ma parafia(wiem że to taka metafora) do firmy ? Są dane na ich stronie więc podlegają pod samych siebie, jeżeli jesteś aż tak rozżalony to zgłoś to do jakiegoś rzecznika praw konsumenta a nie na forum tematy o parafiach zakładasz...

 

Mam do ciebie prosbe mogl byc po raz ostani w swoim zyciu przestac obrazac uczucia religijne w tym wypadku moje z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ej no spokój proszę ;) Podejdźmy do tematu nieco bardziej na luzie. Wydaje mi się że chodzi o kościół pw. Św. Mikołaja, geograficznie powinno pasować bo dość blisko. Ale najlepiej będzie jak się skontaktujesz z osobą z parafii i się zapytasz czy rzeczywiście jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do ciebie prosbe mogl byc po raz ostani w swoim zyciu przestac obrazac uczucia religijne w tym wypadku moje z gory dziekuje

 

o ja pier*** bijcie się... go go ;):(

 

/edit

wg. mnie caly temat do kosza... jest żałosny ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie caly temat do kosza... jest żałosny ;f

Potwierdzam. Żaden normalny ksiądz nie odprawi takiej mszy... ;/

 

Ludzie, przestańcie sobie robić "jaja z pogrzebu" bo to powoli staje się żałosne...

Podajcie HitMe.pl do jakiegoś rzecznika praw konsumenta ale nie do Kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do ciebie prosbe mogl byc po raz ostani w swoim zyciu przestac obrazac uczucia religijne w tym wypadku moje z gory dziekuje

 

Na powaznie to napisales czy po prostu nie zrozumiales tego co napisal Damian?

Zarty-zartami. Wszyscy posmialismy sie. Ale Damian wskazal Ci sposob zalatwienia sprawy.

Natomiast ta Twoja odpowiedz na sluszna rade Damiana... moze zapytam wprost - to ma byc dalsza czesc zartu?

Przepraszam, ze pytam ale sie gubie ;)

 

Ale tak na powaznie - takie sprawy zalatwia sie w inny sposob niz poprzez parafie. Jezeli jestes osoba fizyczna to mozesz skorzystac najpierw z pomocy Rzecznika Praw Konsumentow, a jezeli to nie pomoze - to sadownie.

Jezeli natomiast jestes osoba prawna to sprawy takie zalatwia sie juz sadownie.

 

Jezeli facet dostanie jakies groznie brzmiace pismo z sadu czy jakiegos innego urzedu to z wrazenia najpierw porobi sie w pieluchy, a pozniej zrobi wzystko by sprawe maksymalnie zalagodzic.

 

Tak wiec jak widzisz - Twoja reakcja na sluszna rade Damiana jest niezrozumiala.

 

Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że to jakaś żałosna szopka, jeżeli jesteś niezadowolony z usług tej firmy to napisz opinię w stosownym temacie, przedstawiciel firmy udzieli Ci odpowiedzi oraz, w zależności od charakteru sprawy, niektórzy inni klienci będą mieli coś do powiedzenia i może uda się dojść do jakiegoś sensownego końca. Można też skorzystać z drogi formalnej, o której była powyżej mowa.

Jednak daruj sobie takie kpiny - mnie to osobiście nie razi bo jestem ateistą, ale komuś wierzącemu może być przykro, że używa się jego wiary do wojowania z firmami hostingowymi i wywoływania sztucznej sensacji na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Krokodyl, nie jestem ateistą niemniej rozbawiło mnie to. Fakt, ktoś może poczuć się urażony ale z tego co widze to większość potraktowała to na luzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony moge powiedziec tyle że na początku rozbawiło mnie to prawie do lez ale czytając kolejne posty autora zacząłem sie zastanawiać kto tu potrzebuje bardziej pomocy.

 

Wiara jest zbyt poważną sprawą żeby robić sobie z niej narzędzie w walce z firmą hostingową.

 

mehow skoro jesteś takim gorliwym katolikiem i uważasz to za słuszne to idź do kościoła i pomódl się w tej intencji, ale nie próbujesz zrobić sensacje zamawiając mszę.

 

 

Chyba rzeczywiście za dużo ,,Rancza" się napatrzyłeś i radzę przez weekend sobie odpocząć i pooddychać swieżym powietrzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dla mnie jako praktykującego itd który wyznaje zasadę WPK to nie jest nic złego, po prostu nieco humorystyczne podejście do sprawy, jeżeli każdy będzie podchodził do tego full serio to bedziemy mieli full back to średniowiecze, z jednej strony dobrze, z drugiej źle.

 

Swoją drogą kiedyś u mnie w kościele była msza w intencji lepszego grania na organach przez organistę - poskutkowało - gra bardziej weselej, mniej żałobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×