Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mbeata

Oddam dwa serwisy hostingowe

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem właścicielem dwóch serwisów oferujących serwery wirtualne i rejestrację domen.

Serwisy świadczą usługi nieprzerwanie od 10 (jeden serwis) i 8 (drugi serwis) lat, ja przejęłam je od poprzedniego właściciela 3 lata temu. Nie jest to jednak w ogóle moja dziedzina, nie mam czasu i ochoty na bawienie się nimi, na ich utrzymywanie i ich rozwój. Dlatego chciałabym je przekazać komuś kto będzie wiedział co z tym zrobić i jak na tym zarobić.

 

W tej chwili mam zarejestrowanych 500 polskich domen i domeny zagraniczne (nie mam możliwości sprawdzenia ich dokładnej liczby, nie wiem nawet czy dałoby się to policzyć ręcznie ;) - jest ich więcej niż domen polskich, ale ile dokładnie nie wiadomo). Mam też 430 różnej wielkości serwery wirtualne.

 

Wszystkie informacje, szczegóły techniczne, odpowiedzi na pytania, wątpliwości i oferty do omówienia prywatnie dla zainteresowanych na PW.

Pozdrawiam i dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego.

 

Mam pytanie jaka cena za te dwa serwerki.

Proszę o ofertę na adres info@net-speed.pl

Jestem zainteresowany odkupieniem ich od ciebie.

Proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie jeżeli post jest w dziale "Informacje od firm hostingowych" wypadało by autorka postu uzupełniła profil o dane firmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację.

Nie zauważyłem bo szybko odpisywałem. Więc przepraszam za kolegę.

I co do danych o firmie było by to wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×