Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
m4ka

Problem - Zmiana DNSwo

Polecane posty

Witam mam wielki problem i nie wiem jak go rozwiacac :D kupilem domene 2 lata temu vtcenter.org na stronie h4c.pl niestety firma ta juz nie istnieje (chyba) nie mam kontaktu z tamtym czlowiekiem a strona ich nie dziala .. musze zmienic DNSy tylko jak to zrobic gdy nie mam kontaktu z tym czlowiekiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam wielki problem i nie wiem jak go rozwiacac :D kupilem domene 2 lata temu vtcenter.org na stronie h4c.pl niestety firma ta juz nie istnieje (chyba) nie mam kontaktu z tamtym czlowiekiem a strona ich nie dziala .. musze zmienic DNSy tylko jak to zrobic gdy nie mam kontaktu z tym czlowiekiem ?

Hm, zastanów się nad transferem domeny do innego rejestratora. Tymczasem

Jeżeli jesteś właścicielem domeny i Twój adres e-mail wpisany jest w kontakcie administracyjnym domeny ( możesz to sprawdzić na stronie pir.org ) przejdź na stronę tutaj W okienku Manage Your Domain wpisz nazwę domeny i ewentualnie login i hasło. Kliknij Manage Domain Jeżeli nie znasz hasła i loginu lub będą one nieprawidłowe zostaniesz przeniesiony na następną stronę, gdzie będziesz miał możliwość przesłania loginu i hasła na adres mailowy wpisany w kontakcie administracyjnym domeny. Po otrzymaniu hasła możesz się zalogować i zmienić potrzebne dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zmienic DNSy tylko jak to zrobic gdy nie mam kontaktu z tym czlowiekiem ?
Dlatego lubie zapisywac sobie numerki gg adminów - jego gadu-gadu to: 6898506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×