Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

 

Zgodnie z ogólnie idącą modą jak również trendem.

Będąc pełnym obaw postanowiłem zrobić sobie mały cloud service (pisali o tym w newsweeku - muszą być z tego pieniądze).

A ponieważ każdy szanujący się cloud service ma w swojej chmurce kawałek za oceanem i ja również postanowiłem go posiadać.

 

I tutaj pytanie do szanownego Państwa, czy mają Państwo może doświadczenie z VPS w USA.

Jako że ja tamtejszego rynku nie znam ani szablonów rozwiązań tam przyjętych interesuje mnie jakiś

VPS w stanach zjednoczonych do którego dostanę trial for free. Jako że osobiście wacham się im zapłacić z góry wolałbym najpierw posmakować sprzedawany przez nich towar.

 

Licząc na pomoc, pozostaję z poważaniem,

Paweł M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziałem bezpłatnych okresów testowych na VPSy, nawet w Stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, Damian... Kiedyś przeglądałem Waszą ofertę, ale jakoś mi umknęło.

Czasami można trafić na jakąś ofertę promocyjną (sam miałem na test VPSa od Sebaka), ale w standardowych ofertach raczej się tego nie spotyka - właśnie ze względów, które opisałeś. Najlepiej poprzeglądać webhostingtalk.com i forums.digitalpoint.com, może tam uda się coś ustrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@brushek - uncabunca szuka vpsów w stanach, wiec Twoj post jest tu zbedny.

 

@uncabunca - ja jak swego czasu szukalem vpsów po stanach (nie zdecydowalem sie na nic) to widzialem oferty ktore i tydzien pozwalaly na testowanie sobie.. tylko ze wszystkie chca dane Twojej karty kredytowej do tego (z ktorej nie pobiora kasy dopoki sie na vpsa nie zdecydujesz) - w sumie ofert tego typu (triale) w stanach jest duzo - ale wszystkie wymagaja danych karty - a mnie to przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wszystkie wymagaja danych karty - a mnie to przeraza.

Problem zakupić sobie prepaidową visę electron w bzwbk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem zakupić sobie prepaidową visę electron w bzwbk?

nigdy glebiej sie nad tym nie zastanawialem :P a bedziesz tak mily i podasz od razu ile za takie cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy glebiej sie nad tym nie zastanawialem :P a bedziesz tak mily i podasz od razu ile za takie cudo?

Jest ona dosyć droga. Bo aż 15zł (ważna jest ok. 2 lat) :D

Szukaj pozycji Karta z doładowaniem PREMIUM - ona pozwala na wielokrotne doładowania, w przeciwieństwie do wersji nie-PREMIUM // a kartą maestro paypass, która też jest w ofercie prepaidowej przez neta nie zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×