Skocz do zawartości
WPNJ

Nadruki na kubkach

Polecane posty

Witam.

 

Szukam firmy, która wykona nadruk (logo) na kubkach. Projekt nie jest jakiś wymagający.

Ale...

We wszystkich firmach minimalna ilość to ok. 100 sztuk. Ale mi tyle nie jest potrzebne.

Chodzi mi o jak najmniejszą ilość, a byłbym w 7 niebie jakby można było zamawiać po 1 sztuce. Wiem, że to pewnie nie opłacalne. Dobrze by było jakby były jeszcze do wyboru wzory (kształt) kubków.

 

Znacie jakieś firmy? Czy takie rzeczy tylko w Erze?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze w ostateczności może być :) Najwyżej kiedyś przy okazji jak będę w Wawie zajadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Alledrogo można zamówić pojedyncze sztuki, ale szukam możliwości wyboru kształtu kubka.

Najmniejszą ilość sztuk jaką znalazłem do tej pory to 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

wszystko zależy od techniki nadruku. jest taka gdzie zrobisz i jedną sztukę na poczekaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od techniki nadruku. jest taka gdzie zrobisz i jedną sztukę na poczekaniu.

 

Dokładnie wszystko zależy od techniki nadruku, przy takich jednosztukowych odpuść sobie, bo to nie wytrzyma za długo.

 

Podstawa to nadruk bezpośredni farbami ceramicznymi lub nadruk na kalce ceramicznej a później wypalenie w piecach, ewentualnie nadruk bezpośredni farbami UV wszystko w technice sitodruku.

W zależności od techniki (nadruk bezpośredni, kalka) i kształtu kubka wychodzi maksymalne pole zadruku i jeszcze pozostaje kwestia ilości kolorów, która wpływa na cenę.

Przy takiej produkcji masz pewność, ze kubek wytrzyma Ci parę lat mycia w zmywarce i nadruk nie zejdzie.

Polecam firmę http://maxim.com.pl/ mam ich kilka kubków i są nie do zniszczenia (ten dawali kilka lat temu do kawy w tesco - http://maxim.com.pl/index.php?prtlid=1030&pid=27). Ta firma nie zleca nadruków zewnątrz, sama ma odpowiednie linie technologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na PW, mogę załatwić kubek bez względu na zamawianą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki regdos za cenne rady :)

Firma która podałeś na prawdę wygląda profesjonalnie. Również minimalna ilość sztuk wynosi 36. I posiadają pewny wzór kubka, który mi się podoba ;) Jeśli będę zamawiał większą ilość to pomyślimy o maxim.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można po jednej sztuce - np. http://wygodad.spreadshirt.net/pl/PL/Shop/...ku-BOSS-9024912 - wzorów dosyć duża liczba może być ;) np.

Tylko cena jakaś taka z kosmosu, w maxim przy 36 sztukach za jedną wychodzi 25zł brutto i nadal jestem zdania, że nadruki są wytrzymalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko cena jakaś taka z kosmosu, w maxim przy 36 sztukach za jedną wychodzi 25zł brutto i nadal jestem zdania, że nadruki są wytrzymalsze.

 

podałem to jako ciekawostkę ;) - równocześnie chciałem pokazać, że się da szybko, z dowolnym prawie wzorem i to jedną sztukę - tylko ta cena... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygodad super kubek, ale szkoda, że drogi ;)

 

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, oferty czy propozycję proszę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×