Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xorg

CMS na stronę firmową.

Polecane posty

Cześć.

 

Potrzebuję pewnej wskazówki - potrzebna jest witryna internetowa dla pewnej firmy (nie webhostingowej, ani nie sklep internetowy). Ma być to w miarę profesjonalna, nie sam HTML - layout już jest. Tylko brakuje silnika, w grę nie wchodzi napisanie własnego engine od zera na chwilę obecną. Poszukuję więc lekkiego i przejrzystego (zarazem darmowego, firma dopiero startuje) skryptu który nadał by się właśnie do takiego celu. Zapytacie jakie mam wymagania - powiem że właściwie żadne, ma być to trochę web 2 tj. jakiś panel admina, newsy, dodawanie jakiś artykułów i... w sumie by starczyło. Resztę w miarę potrzeby bym już dopisał.

 

Znacie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję pewnej wskazówki - potrzebna jest witryna internetowa dla pewnej firmy (nie webhostingowej, ani nie sklep internetowy). Ma być to w miarę profesjonalna, nie sam HTML - layout już jest. (...) Zapytacie jakie mam wymagania - powiem że właściwie żadne, ma być to trochę web 2 tj. jakiś panel admina, newsy, dodawanie jakiś artykułów i... w sumie by starczyło.

Zainteresuj się również Quick.Cms, występuje w 3 wersjach, w tym również w darmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joomla zbyt rozbudowany, a zarazem wolny silnik.

 

Dziękuję za sugestie - sprawdzę wszystkie. Oczywiście jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz przesadziłeś, bardziej niezoptymalizowanego skryptu dawno nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×