Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cezaro

Co się dzieje z prohostem?

Polecane posty

Od jakiegoś czasu obserwuję przerwy w działaniu prohostu. Jednak dzisiaj to już przegięcie. Nie działają moje serwisy i sama strona firmowa prohost.pl. Zdarzyło się to już wcześniej, jednak trwało do kilku minut. Teraz trwa już to znacznie dłużej. Przed wyborem hostingu czytałem o prohoście i w większości były to dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pw podaj mi swoje ip i traceroute do serwera. Z tego co widzę to wszystko działa. Nikt nie zgłaszał problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenia nie mogłem wysłać, bo nie miałem dostępu nie tylko do swoich serwisów, ale także prohostu. Inne moje serwisy zamieszczone na innych serwerach, oraz strony, interii czy onetu działały bez problemu więc uznałem, że nie jest to winna mojego łącza.

 

Teraz jest OK, następnym razem sprawdzę to również na innym łączu, bo być może - tak jak piszecie - to wina mojego operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz
Nikt nie zgłaszał problemów.

 

To akurat nie jest prawda.

20.09.2009 zgłaszałem, że od kilku dni występują wieczorami problemy w dostępie do usług: kosmiczne czasy generowania stron, lub błędy po stronie serwera (a konkretniej zgłoszenie numer HD-4433).

 

Dzisiaj problemy wystąpiły ponownie, już nieco gorsze, bo korzystać się nie dało praktycznie w ogóle pewnymi momentami - w helpdesku poinformowano mnie, że to problem z łączem głównym i przełączono na awaryjne.

 

Nie wiem czy dotyczy to tej samej sytuacji, ale bez wątpienie ten tydzień mogę oznakować jako "czarny" podczas całej dotychczasowej współpracy z Prohost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zgłaszał problemu cezaro w tamtym czasie.

 

Pana problem został sprawdzony - wciągu ostatniego tygodnia miał pan 4 - słownie cztery - błedy 503. Więc ja nie widzę problemu - pewnie były to błędy podczas restartowania serwera www. Co do czasów generowania stron to był w poprzednim tygodniu chwilowy problem i został rozwiązany.

 

Dzisiaj padło główne łącze i zostało zaraz przełączone na zapasowe - też nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×