Skocz do zawartości
vivien

hyź.pl

Polecane posty

Człowieku, przestań spamować - cała twoja działalność na tym forum ogranicza się do spamowania ofertami domen (niektóre po kilka razy), hyź.pl (cokolwiek to jest) już "sprzedawałeś" dwa razy na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł krok dalej i proponuje do przemyślenie zakazać w dziale Giełda umieszczanie ofert sprzedaży domen, bo tylko to się tutaj przewija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

No i co? Ale kiedyś kupiłem domenę z ogłoszenia tutaj. Chyba taki jest cel tego działu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co? Ale kiedyś kupiłem domenę z ogłoszenia tutaj. Chyba taki jest cel tego działu?

 

Ale to nie jest ogłoszenie tylko spam. Koleś pisze trzeci temat w sprawie jednej domeny, zresztą robi to nagminnie. Nie chodzi o jednorazowe ogłoszenia a o osoby, które są na tym forum tylko po to by w kółko spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poszedł krok dalej i proponuje do przemyślenie zakazać w dziale Giełda umieszczanie ofert sprzedaży domen, bo tylko to się tutaj przewija.

 

jestem za, ostatnio jest tego coraz więcej. albo będzie to forum stricte o webhostingu / serwerach (ew. małe wyjątki w piaskownicy), albo za pewien czas pojawi się jeszcze więcej takiego spamu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misioN to jest chyba "hyź" przez "ź" - zi, nie ży : ) heh

 

Za dużą mam rozdzielczość na kompie ustawioną to nie zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica źadna... znaczy żadna. Też mam dość tych hyziów, "dwuznakowych" domen xx.com.pl i innego badziewia wrzucanego tutaj po piętnaście razy. Może by tak dopisać do regulaminu jakiś zakaz wrzucania po raz kolejny tego samego chłamu. Nie udało się sprzedać za pierwszym razem, to pewnie i za drugim czy piątym też się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×