Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
honey

[PYTANIE] Oferta Webh.pl

Polecane posty

Witam!

Piszę do Was (specjalistów od serwerów dedykowanych ;) ). Zbieram się do kupienia serwera dedykowanego pod serwery gier (Counter-Strike 1.6), bo mam dosyć wypożyczania serwera w różnych firmach hostingowych. I tutaj jest moje pytanie czy na tej maszynie ( http://webh.pl/index.php?cmd=sdedic ) -> Oferta Premium, będzie można uruchomić ok. 3 - 5 serwerów po ok. 22 sloty ? Z samej maszyny wyliczyłem że istnieje możliwość postawienia 4 serwerów, lecz nie wiem co z transferem.. Bo 750 GB na te serwery m/c to trochę mało (przynajmniej tak mi się wydaje). Proszę o jakieś informacje o tej firmie czy opłaca się i czy ten transfer wystarczy na te serwery.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Witam!

Piszę do Was (specjalistów od serwerów dedykowanych ;) ). Zbieram się do kupienia serwera dedykowanego pod serwery gier (Counter-Strike 1.6), bo mam dosyć wypożyczania serwera w różnych firmach hostingowych. I tutaj jest moje pytanie czy na tej maszynie ( http://webh.pl/index.php?cmd=sdedic ) -> Oferta Premium, będzie można uruchomić ok. 3 - 5 serwerów po ok. 22 sloty ? Z samej maszyny wyliczyłem że istnieje możliwość postawienia 4 serwerów, lecz nie wiem co z transferem.. Bo 750 GB na te serwery m/c to trochę mało (przynajmniej tak mi się wydaje). Proszę o jakieś informacje o tej firmie czy opłaca się i czy ten transfer wystarczy na te serwery.

 

Pozdrawiam.

 

1. nie warto

2. będziesz mieć bardzo duże loosy.

3. poczytaj opinie na temat tej firmy (90 % to host is down)

 

Czy myslales nad oferta livenet.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj kilka dni. W efuturo niedługo będzie można stawiać serwery gier i wtedy bierz. Zresztą był o tym temat ostatnio, nie pamiętam teraz już. A tego pana wyżej nie słuchaj do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Poczekaj kilka dni. W efuturo niedługo będzie można stawiać serwery gier i wtedy bierz. Zresztą był o tym temat ostatnio, nie pamiętam teraz już. A tego pana wyżej nie słuchaj do końca.

 

To się nazwa krypto reklama niczym z piekła rodem.

Firma potrzebuje pomocników z zewn. ponieważ już sami nie dają rady.

Biznes is biznes jak to niektórzy mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazwa krypto reklama niczym z piekła rodem.

Firma potrzebuje pomocników z zewn. ponieważ już sami nie dają rady.

Biznes is biznes jak to niektórzy mówią.

co Ty za bzdury wygadujesz? ;) żebym znał chociaż kogoś z efuturo/webh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RuFiK: Jaka kryptoreklama? Ja też mogę eFuturo/Webh polecić a mam/miałem dostęp do co najmniej kilkunastu serwerów tam i jeśli ktoś pyta mnie o tani serwer na jakąś rozbudowaną stronę to zawsze polecę VPSa czy dedyka u nich, a nie np. w OVH bo wiem, że klienta obsłuży człowiek a nie automat, a dodatkowo pozwolę rozwinąć się polskiej firmie. To raczej Ty robisz na podstawie jednego swojego złego doświadczenia czarny PR ;). Jeśli firma zdobywa klientów głównie na forum, tak jak to jest w wypadku ef/webh to nie dziwne, że potem ew. posty na jej temat pojawią się także najpierw tutaj.

 

Za tą cenę, która jest na poziomie tanich budżetowych serwerowni w DE czy FR lepszego stosunku jakość do ceny się w Polsce nie znajdzie, a mimo, że serwery kosztują bardzo mało nie ma problemów z zamówieniem KVM, instalacji dowolnego systemu operacyjnego czy dodatkowych rzeczy spoza oferty do serwera, a to jest duży plus. Tak samo jak dobre łącza, bo TP nie leci tutaj przez pół świata, mimo bardzo niskiej ceny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RuFiK: Jaka kryptoreklama? Ja też mogę eFuturo/Webh polecić a mam/miałem dostęp do co najmniej kilkunastu serwerów tam i jeśli ktoś pyta mnie o tani serwer na jakąś rozbudowaną stronę to zawsze polecę VPSa czy dedyka u nich, a nie np. w OVH bo wiem, że klienta obsłuży człowiek a nie automat, a dodatkowo pozwolę rozwinąć się polskiej firmie. To raczej Ty robisz na podstawie jednego swojego złego doświadczenia czarny PR ;) . Jeśli firma zdobywa klientów głównie na forum, tak jak to jest w wypadku ef/webh to nie dziwne, że potem ew. posty na jej temat pojawią się także najpierw tutaj.

 

Potwierdzam. Ideału nie ma, ale jest bardzo dobrze jak na te warunki cenowe.

A Ty RuFiK przestań w końcu uprawiać sztukę dla sztuki, bo to jest naprawdę nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
co Ty za bzdury wygadujesz? ;) żebym znał chociaż kogoś z efuturo/webh.

 

Oczywiście że znasz.

 

@patryk,

Spoko, ale ty na siłę nie wciskasz ich usług, a potem pojawiają się nowe posty [opinie webh]

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...0&start=300

 

Reasumując bezstronność i obiektywizm to podstawa, w przypadku Malasa ciężko aby chociaż jedno się zgadzało.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż wiele zgrzytów jest na drodze mojej i efuturo, również mogę polecić pod serwery gier, ze względu na b. dobre opóźnienia.

 

@Rufik, u mnie też brak obiektywizmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że znasz. 

Aha, no jeśli ty wiesz lepiej kogo znam chociaż mnie w realu nie znasz no to spoko, kłócić się nie będę.

 

ps. jak tam Twój krzaczek?

 

patryk dobrze mówi. To tak samo jakby przez Twoją żałosną wycenę każdy cię teraz palcami wytykał. Robisz identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Aha, no jeśli ty wiesz lepiej kogo znam chociaż mnie w realu nie znasz no to spoko, kłócić się nie będę.

 

ps. jak tam Twój krzaczek?

 

Typowe objawy desperacji.

 

@xorg nie neguje ;)

 

Wystarczy użyć zdrowego rozsądku i samemu dostrzec jak Malas nie umiejętnie broni, a w tym momencie desperacko atakuje.

Przecież kolega się pyta o opinie a ty piszesz o krzaku, gdzie do końca nie wiem o co Ci chodzi.

Zielarzem, ogrodnikiem nie jestem. Nie ta branża kolego :)

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowe objawy desperacji.

 

@xorg nie neguje ;)

 

Wystarczy użyć zdrowego rozsądku i samemu dostrzec jak Malas nie umiejętnie broni, a w tym momencie desperacko atakuje.

Przecież kolega się pyta o opinie a ty piszesz o krzaku, gdzie do końca nie wiem o co Ci chodzi.

Zielarzem, ogrodnikiem nie jestem. Nie ta branża kolego :)

 

Pzdr

Tylko zapytałem więc już tak nie płacz i nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Kto tu się desperacko broni?nawet nie możesz ustosunkować się do poprzedniej wypowiedzi. Wiadomo przecież, że chodziło mi o http://voicespeak.org.  eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Tylko zapytałem więc już tak nie płacz i nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Kto tu się desperacko broni?nawet nie możesz ustosunkować się do poprzedniej wypowiedzi. Wiadomo przecież, że chodziło mi o http://voicespeak.org.  eot.

 

Off topic.

VoiceSpeak.org działa w ramach AIP. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

ps. Skończ te prywatne przechadzki, masz mi coś do zarzucenia to pisz na PW. Współczynnik twojej desperacji osiągnął zenitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off topic.

VoiceSpeak.org działa w ramach AIP. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

ps. Skończ te prywatne przechadzki, masz mi coś do zarzucenia to pisz na PW. Współczynnik twojej desperacji osiągnął zenitu.

Od niedawna, każdy wie, że wcześniej to krzaczek był. Jaka desperacja?cały czas sobie coś wymyślasz.

 

To ustosunkujesz się do

 

 

patryk dobrze mówi. To tak samo jakby przez Twoją żałosną wycenę każdy cię teraz palcami wytykał. Robisz identycznie.
czy dalej będziesz zmieniał temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

To ty zmieniasz temat, wręcz piszesz NIE NA TEMAT.

Co do twojej "żałosnej" wypowiedzi, sam sobie strzelasz gola.

 

EOT.

 

@honey, napisz jakim dokładnie budżetem dysponujesz ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rufik, już nie raz opowiedziałeś swoją piękną historię. Wydaje mi się że już prawie każdy stały użytkownik tego forum zna ją na pamięć.

 

Swoją wiarygodność i dorosłość pokazałeś już na tym forum nie raz. Szkoda tracić czasu na wymienianie Twoich "poczynań", ale każdy kto siedzi tutaj na forum wie co mam na myśli.

 

Ciągle gdzie się tylko da, spamujesz o webh/eFuturo, robiąc przy tym same OFFtopiki. Wydaje mi się że warto było by ten problem rozwiązać raz na zawsze. Pomijając mnie, to forum przez takie kłótnie i przepychanki raczej prestiżu nie zyskuje.

 

Moim zdaniem, Rufik powinien dostać zakaz spamowania o webh/eFuturo.pl. Niech swoją niechęć wyrazi w stopce, ale niech nie robi za każdym razem bałaganu na forum, dla zaspokojenia swojej chęci zemsty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, Rufik powinien dostać zakaz spamowania o webh/eFuturo.pl. Niech swoją niechęć wyrazi w stopce, ale niech nie robi za każdym razem bałaganu na forum, dla zaspokojenia swojej chęci zemsty...

 

Dobrze mówi, polać mu!

I naprawdę jestem bardzo zdziwiony, że forum które tak stara się o pewien poziom. ("By nie zostać 2 webhelpem") pozwala na takie zagrywy...

Bo czytając n`ty raz takie samo głupie uargumentowanie Rufika rzygać się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikami, rozumiem nie lubi webh / efuturo napisał o tym w odpowiednim temacie i koniec. Ale tego typu działanie jest lekko przesadzone ... Drugiego webhelp nam nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, niektórzy bywalcy tego forum są dosyć faworyzowani na tle innych.

A to osobnik robiący ciągle czarny PR jakiejś firmie (był tu taki jeden kiedyś, co śmiecił po wszystkich forach webowych jak to przez pewną firmę został oszukany itp. - on jakoś bana dostał w miarę szybko), a to osoba prowadząca hosting-krzak, który to jest tak przez wszystkich tępiony, a jednak osoba ta zadomowiła się tu na dobre...

 

A co do host-is-down, to wątek webh to jedno wielkie śmieciowisko, gdzie na jeden post mówiący o jakiejś awarii są średnio dwie strony dyskusji o wszystkim-i-niczym, a na pewno nie o całkowitym padzie serwera webh.

Z resztą - rozmywanie tematu przez tutejsze towarzystwo... widać nawet w tym temacie.

 

 

A żeby totalnie nie rozmywać - w eF/webh miałem sobie przez pewien czas serwer SIP, chodził on w miarę nieźle, przy pięciu trunkach wewnętrznych i trzech zewnętrznych chodziło dobrze (na VPSie).

Teraz z braku czasu i sumarycznej zmiany planów, centralka stoi sobie nieużywana.

 

Jednak autorowi polecił bym wynegocjować sobie jakiś okres testowy (albo chociaż VPSa z możliwością tworzenia serwerów gier) żeby przetestować jakość sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Autor tematu zdecydował się na usługi LiveNet.pl

Uważam iż temat jest do zamknięcia ;)

 

Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty jesteś rzecznikiem prasowym, albo pracownikiem livenetu, że posiadasz aż taką wiedzę o tym, co jakiś użytkownik sobie wybrał?

Czy też może to twoje drugie wcielenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
A ty jesteś rzecznikiem prasowym, albo pracownikiem livenetu, że posiadasz aż taką wiedzę o tym, co jakiś użytkownik sobie wybrał?

Czy też może to twoje drugie wcielenie?

 

A co to Ciebie za przeproszeniem obchodzi skąd posiadam takie informacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty zmieniasz temat, wręcz piszesz NIE NA TEMAT.

Co do twojej "żałosnej" wypowiedzi, sam sobie strzelasz gola.

 

EOT.

 

@honey, napisz jakim dokładnie budżetem dysponujesz ;)

 

Pozdrawiam.

 

Ja nigdzie tematu nie zmieniłem, zadałem dodatkowe pytanie przy okazji. Żałosne wypowiedzi?zacytuj może na pw bo nigdzie niczego żałosnego prócz twojej wyceny nie widziałem.

 

 

Inni ci również uwagę zwracają i dalej się kłócisz?nawet nie odpisałeś niżej na kilka postów więc daruj sobie dyskusje ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z usług webh nie korzystałem, ale z efuturo tak i nadal korzystam. Z tego co sięgam pamięcią niedługo minie rok odkąd zacząłem wynajmować serwery w efuturo. Na początku były co prawda małe zgrzyty, o czym wspominałem w kilku postach w Host in Down [jednak nie na tyle istotne by uciekać], ale na chwilę obecną jakość usług stoi na b.wysokim poziomie a biorąc jeszcze pod uwagę stosunek cena/jakość oraz dobry, ludzki kontakt to nic tylko gorąco polecić. Nie pamiętam już, kiedy ostatni raz sieć padła, a "potrafię" wychwytywać nawet minutowe pady, o czym zresztą także w Host in Down można się przekonać ;)

 

Rufik podałeś swoją opinię nt efuturo jakiś czas temu, no i ok. Kto chciał to ją sobie przeczytał i mógł wyciągnąc wnioski, ale to ciągłe klepanie jakie to efuturo jest złe, jakie to gówniane usługi oferuje itp naprawdę jest juz komiczne i wątpię, by ktokolwiek rozsądny brał jeszcze pod uwagę to co piszesz. W ogóle Twoje dziecinne zachowanie zaczyna działać mi na nerwy, nie tylko w tym dziale. Zacznij trzymać jakiś poziom i szanuj innych ludzi.

 

Podsumowując: Szanowna Moderacjo - macie robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×