Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość N3T5kY

Co sadzicie?

Polecane posty

Sądzę, że Pan jest z tej samej parafii co osoby opisywane tutaj:

http://blogdebart.pl/2009/09/08/klamcy-i-polio/

 

A w ogóle to gratuluję zainteresowania wywodami człowieka, który zajmuje się tak ważkimi tematami jak "żydowskość Wałęsy" i "Judeopolonia"

 

Poza tym wystarczy posłuchać "doktora" Beina by zauważyć, że kilkakrotnie sobie przeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Sądzę, że Pan jest z tej samej parafii co osoby opisywane tutaj:

A dlaczego od razu najeżdżasz na mnie? Czy ja mówie że mnie to przekonuje? Po prostu ciekawi mnie co reszta sądzi na ten temat, ot tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe to co on gada. Pewnie część prawdy w tym jest. Wiadomo o co w tym chodzi.. o kase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Chill, Głowa. Pan = "dr", nie ty.

Sorx, nie zrozumiałem. Może złe wspomnienia z przeszłosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o tego gościa. Zresztą na pierwszy rzut oka widać, że gość jest niepoważny i ogarnięty jakimiś chorymi obsesjami - wystarczy trochę googla by poznać jego działalność na innych polach i zapoznać się z listą wszystkich wykrytych przez niego spisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie oglądam http://www.onet.tv/protokoly-medrcow-syjon...72,5,klip.html#

 

do tego dodałbym Zeitgeist (Addendum już trochę przegięte i rozmarzone jest).. ale ogólnie na pewno człowiek zaczyna pewne sprawy inaczej widzieć po takich "rewelacjach".. prawda, czy nieprawda.. warto nie być ślepym odbiorcą TVN, Dody, Youcandance i reszty chłamu, którym jesteśmy karmieni... już sam fakt rozważenia innych punktów widzenia jest dobry...

 

zresztą.. daleko szukać? spójrzcie co się dzieje w Sejmie od 89ego.. socjalizm w Polsce tak naprawdę nigdy nie upadł, czerwone sk.. ny dalej są w kluczowych punktach koryta...

 

smuci mnie jedynie fakt, że niektórzy totalnie negują jakikolwiek niesamowity punkt widzenia, że coś w tym świecie jest nie tak, coś z Matriksa wręcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Sponsi. Media to potężna machina która robi wode z mózgu. Potrafią wykreować wszystko w rózny sposób. Niekoniecznie zgodny z prawdą. Te wszystkie GreenPajace to jest przykrywka i głupota. Nie można zbudować obwodnicy bo 3 żaby są na trasie i trzeba by je ominąć łukiem 666 metrów. Parodia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z jednej strony ktoś mi opowiada o żabach a z drugiej:

 

Świat, a konkretnie jego władcy zrzeszeni w loży Bilderberg, dążą do zmniejszenia ilości ludzi do 500 milionów. Mówią o tym otwarcie.

 

Środkami są - antykoncepcja, eutanazja, aborcja, propagowanie homoseksualiuzmu.

 

to bliższy jest mi ten pierwszy punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie... Nie było nas, był las. Nie będzie nas, będzie las.

Świńskiej, kurzej i innej grypy boję się tak samo jak każdej innej choroby, która może mnie dopaść, czyli mam to w d., jakbym miał się szczepić na każde paskudztwo, które może mnie dopaść, to bym wyglądał jak balon, napompowany szczepionkami. Poza tym póki co wszystkie te "pandemie" z ostatnich lat zabiły mniej ludzi niż pijani traktorzyści...

A o planetę się w ogóle nie martwię, Ci, którzy tak głośno krzyczą "chrońmy Ziemię" tak naprawdę albo g. wiedzą, albo stosują zwykłe RWD pod inną nazwą. Od kiedy to planecie, we wnętrzu której gotują się miliardy ton "toksyn", mają zaszkodzić jakieś plastiki czy inne bzdury? One szkodzą co najwyżej tej garstce zwierzaków, które po niej biegają (w tym nam). Polecam skecze George'a Carlin'a w tych tematach, facet miał zdrowe podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

I masz trochę racji, już nie pamiętam gdzie ale czytałem że te wszystkie CO2 o które tak Grinpejowcy walczą, stanowi 4% problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Te greenpace i inne cuda to bym wysłał w kosmos, lewactwo i zło - robią ludziom tylko szambo we łbach. Wszystkie grypy nieważne czy to świńskie, ptasie czy kacze są wytworem mosadu i firm farmaceutycznych bo chcą kasy. To samo z kryzysem - bankierzy w jarmułkach postanowili zawładnąć światem i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 Wszystkie grypy nieważne czy to świńskie, ptasie czy kacze są wytworem mosadu i firm farmaceutycznych bo chcą kasy. To samo z kryzysem - bankierzy w jarmułkach postanowili zawładnąć światem i tyle ...

Większych głupot nigdy nie czytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te greenpace i inne cuda to bym wysłał w kosmos, lewactwo i zło - robią ludziom tylko szambo we łbach. Wszystkie grypy nieważne czy to świńskie, ptasie czy kacze są wytworem mosadu i firm farmaceutycznych bo chcą kasy. To samo z kryzysem - bankierzy w jarmułkach postanowili zawładnąć światem i tyle ...

 

Jak widać niektórym już "zrobili szambo we łbach". Tak chamskiej wypowiedzi dawno nie było na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Malas ..to znaczy w ogóle nie przyjmujesz do wiadomości, że tam na górze może być jakaś grupa ludzi, która decyduje o losach świata? Którzy sterują sobie tym, co i gdzie będzie się działo? Jak dla mnie to jest totalna ignorancja..

 

Czy naprawdę nie widać tego naszego ogólnoświatowego Matriksa? Come oooooooooon, ludzie...

 

Może Pawel_15 grubo pojechał, ale generalnie "coś jest na rzeczy"..

 

Nie wiem, czy niektórych ludzi mrozi taka wizja świata, czy nie chcą po prostu przejrzeć na oczy... choć w Polsce to typowe.. w pokoleniu "youcandance-doda-tvn-jestsuper-wszyscynaśmiewajmysięzkaczyńskich" naprawdę ciężko przekonać ludzi do tego, że nasz kraj jest w czerwonych łapskach, a od 89 roku mamy tylko iluzję wolności (o jakiej wolności by nie była mowa - gospodarczej, politycznej, itd. itp.), bo przyszłość tego kraju została już zaplanowana i wszystko po prostu sobie leci po myśli planujących (Magdalenka, Okrągły Stół, Wałęsa).. to taki nasz mini matrix.. a globalnie jest jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie Paweł ma poniekąd racje.. "kryzys" sam z siebie się nagle nie wziął.. idziesz rano do sklepu i się okazuje, że tesco, real, biedronka i inne ich pokroju padły? tak jak banki w usa? mało prawdopodobne... napewno wszystko było wysterowanie z giełdy. spekulacje bankierów w jarmułkach. tak samo z tymi grypami - pokombinowana przez człowieka. i kto na tym trzepie największą kase? bo napewno nie pani Zosia z warzywniaka na rogu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Sponsi, Miłosz, Paweł, ma rację. No bo przecież jaki kryzys? Lecą na to tylko naiwne firmy, zwalniają pracowników i och ach, bo moda na kryzys. Ale zaraz? to dlaczego moja mama więcej zarabia niż wcześniej (odpukać :)) ? To jaki kryzys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W Polsce niektórzy dostali podwyżki bo mieli po prostu głodowe pensje (pielęgniarki, nauczyciele)... ale u prywaciarza znowu potwierdziło się, że w Polsce żadne prawa logiki nie działają tak, jak powinny... jedni dostali podwyżki, inni dostali obniżki ("30 procent mniej albo likwidujemy twoje stanowisko, Włodziu")... o kryzysie akurat można tyle pisać, że masakra.. jest niestety jeden błąd w naszym rozumowaniu - my widzimy kryzys z perspektywy mrówki... tam wyżej widzą kryzys z perspektywy dinozaura... nie chcę wnikać, ale na pewno nie wiemy czegoś, co wiedzą tamci na górze...

 

Acha.. jeszcze mnie zbulwersowała jedna sprawa.. i - jak głupie by nie były komentarze "na onecie" - ludzi czytających owe artykuły.... otóż bodajże Onet czy Interia (WP.pl bojkotuję od pół roku za tytuły w stylu "Wiemy gdzie będzie grał Boruc" - a potem wchodzisz na artykuł a tam "Boruc przedłużył umowę z Celtikiem" - że czekasz na super informację, a ci gnoje robią chamskie nagłówki byle tylko kliknąć).. no nic, w każdym razie widziałem artykuł ostatnio (jakiś w stylu "więcej w Forbes" czy innym gównie).. że "Te państwa wyprowadzają świat z kryzysu" i była mowa o G20... WTF? Czyli to są ci sami gnoje, którzy ten "kryzys" wywołali! To jest właśnie ta propaganda... nie mówiąc już o "ceny mieszkań będą rosły".. a potem w artykule "analitycy Inwest Komfortu".. albo "o kredyty mieszkaniowe coraz ciężej" - i podpis "niezależni doradcy finansowi Open Finance"... tupet normalnie...

 

Podsumowując.. najważniejszą rzeczą jest, aby Polacy, którzy po 89ym roku nie nauczyli się samodzielnie używać mózgów (a podejrzewam, że jest to lekko ponad 50 procent kraju, jak nie więcej.. może nawet 70-80) zaczęli wreszcie wiązać fakty.. wiadomo - trzeba być bardzo "szerokokątnym" i postrzegać wiele rzeczy na raz i pamiętać o newsach, wydarzeniach i jako tako przynajmniej umieć je wiązać... no ale niestety... i tutaj sorry za politykowanie - poza UPRem to w tym kraju partiom zależy raczej na udziale w tym matriksie niż na tym, aby ktokolwiek używał mózgu.. wczoraj bodajże czytałem, że chyba Napieralski z SLD wypowiadał się o Alicji Tysiąc, że w końcu przerywamy władzę Kościoła w Polsce... a gnój zapomniał jak jego czerwoni przyjaciele z Millerem na czele sprzedawali kraj czarnej stonce chorymi konkordatami....

Swoją drogą ciekawią mnie wyniki następnych wyborów prezydenckich i do sejmu w Polsce... i modlę się w duchu, aby mnie już wtedy obowiązywały "House'y" angielskie, a nie czerwone psy z Wiejskiej... bo w tym kraju dobrze nie będzie zanim nie dojdę do emerytury.. a okazuje się, że ta emerytura może być dopiero po 70tce i to za 1000zł (oczywiście pamiętając sprawę inflacji itd.)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malas ..to znaczy w ogóle nie przyjmujesz do wiadomości, że tam na górze może być jakaś grupa ludzi, która decyduje o losach świata? Którzy sterują sobie tym, co i gdzie będzie się działo? Jak dla mnie to jest totalna ignorancja..

 

Czy naprawdę nie widać tego naszego ogólnoświatowego Matriksa? Come oooooooooon, ludzie...

 

Może Pawel_15 grubo pojechał, ale generalnie "coś jest na rzeczy"..

 

Nie wiem, czy niektórych ludzi mrozi taka wizja świata, czy nie chcą po prostu przejrzeć na oczy... choć w Polsce to typowe.. w pokoleniu "youcandance-doda-tvn-jestsuper-wszyscynaśmiewajmysięzkaczyńskich" naprawdę ciężko przekonać ludzi do tego, że nasz kraj jest w czerwonych łapskach, a od 89 roku mamy tylko iluzję wolności (o jakiej wolności by nie była mowa - gospodarczej, politycznej, itd. itp.), bo przyszłość tego kraju została już zaplanowana i wszystko po prostu sobie leci po myśli planujących (Magdalenka, Okrągły Stół, Wałęsa).. to taki nasz mini matrix.. a globalnie jest jeszcze gorzej...

 

Nie chodzi mi o kryzys bo on mnie nawet nie interesuje. Chodziło mi o zdanie z grypą, które jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ludzie, albo w tym siedzicie albo nie chcecie tego wiedzieć. Trzeba sobie zdać sprawę z tego że jest jedna lub kilka organizacji która trzyma w ryzach cały świat. Wszyscy łącznie z naszymi durnymi politykami jesteśmy narzędziami w ich rękach. Ich lobbyści tak mącą w głowach politykom że wykonują oni ich polecenia nie mając świadomości tegoż (Co innego z donaldem który ewidentnie dąży do likwidacji naszego państwa...). Czas w końcu przejrzeć na oczy a nie żyć w błogiej świadomości że wszystko jest ok, reszte mam w dupie. Nie widzicie co się wokół was dzieje ? Coraz więcej ograniczeń dot. wolności mamy. Powstaje nam Związek Socjalistyczno - Policyjnych Republik Europy !!! Ale oczywiście każdy twierdzi że wszystko jest ok, że mamy super wolność i ogółem jesteśmy szczęśliwi. Gówno prawda. Coraz mniej nam wolno, niby dla naszego dobra a tak naprawdę żebyśmy byli pokorniejsi. Bo czymże jest kryzys i ta ptasio - cholwrawieco grypa ? Niczym innym jak próbą zastraszenia, próbą przejęcia władzy w kliku krajach żeby móc decydować o losach innych. Żebyśmy się bali i byli posłuszni. Aż w efekcie będziemy ich niewolnikami. Problem tkwi w tym że ci którzy już teraz o tym alarmują są robieni oszołomami. Typowe. Kiedyś przejrzycie na oczy ale czy nie będzie za późno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym innym jak próbą zastraszenia, próbą przejęcia władzy w kliku krajach żeby móc decydować o losach innych. Żebyśmy się bali i byli posłuszni.

Nie bądź śmieszny.

Zachowujesz się jakby koniec świata był za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Pragnę zauważyć iż koniec świata już dawno się zaczął. Trwa powoli a my w nim uczestniczymy i tylko od ludzi zależy czy wyginiemy czy przetrwamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×