Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość N3T5kY

Co sadzicie?

Polecane posty

Pragnę zauważyć iż koniec świata już dawno się zaczął. Trwa powoli a my w nim uczestniczymy i tylko od ludzi zależy czy wyginiemy czy przetrwamy ...

 

:)

 

 

Idąc Twoim tokiem myślenia można stwierdzić, że to ktoś tam stworzył świńską grypę przez co umierają ludzie żeby przejąć kontrolę nad czymś tam co jest absurdalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Co jest absurdalne ? Że władza i pieniądze robią z dobrych ludzi złych ? Dla nich to że kupa ludzi umiera to jest nic. Liczą się tylko ich cele, a są do nich w stanie dojść nawet po trupach milionów ludzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczą się tylko ich cele, a są do nich w stanie dojść nawet po trupach milionów ludzi !

Ty się jednak za dużo filmów czy czegoś naoglądałeś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Malas...

dwie krótkie sprawy, bo - tutaj piszę do Pawła_15 w sumie - nie ma sensu nawet próbować Cię przekonywać do poszerzenia horyzontów.. bo nie wiem ile masz lat, co w życiu widziałeś i w ogóle jak odbierasz rzeczywistość...

 

- ciekawe, czy wyobrażasz sobie co by było, gdyby fortel z Wałęsą jako "oswobodzicielem ze Stoczni" nie przeszedł... mogliśmy tu mieć drugie Kosowo/Irak/Afganistan...

 

- wiele rzeczy jest absurdalne dopóki się człowiek nad tymi rzeczami dogłębnie nie zastanowi.. ale to mówię - nie wiem "gdzie" jesteś w tym świecie.. czy siedzisz na kasie w Biedronce, czy jesteś jakimś gimnazjalistą, czy może kierowcą TIRa...

 

Niestety, najgorsza w Twoich wypowiedziach jest ignorancja, że nawet nie starasz się usiąść i pomyśleć: "kurczę, te przewroty w różnych częściach świata, te kryzysy i nie kryzysy, lokalne wojny i skoki walut - coś tu jest nie tak, gdzieś się świat zapędził w tym wszystkim"...

 

Zgodzę się - niestety - co do tekstu, że koniec świata już się zaczął... może 5, może 20 lat, ale coś jak pier... nie, to grubo i wtedy wszyscy to poczujemy... i wtedy nie będzie "mnie to nie dotyczy".. będzie pakowanie manatek i ucieczka byle dalej, byle przed siebie, byle grzyb atomowy nie dosięgnął...

 

Jakkolwiek śmiesznie to brzmi... gdy się ogląda obrazki ze świata i tego, co się dzieje (od Somalii po wspomniane Kosowo).. to dopóki możesz siedząc na d... w ciepłym mieszkanku przełączyć kanał z CNN News i tych obrazków na MTV.. wszystko gra... ale nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko i wyłącznie chodzi o stwierdzenie dotyczące grypy, o nic więcej. O niczym innym nie pisałem przecież nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×