Skocz do zawartości
Freecast

Nowy wyglad www Freecast.pl

Polecane posty

Ciekawy ale wykonanie nieciekawe, niektóre rzeczy można było by zrobić lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy zrobisz lepiej ? zapewne tak :)  

A co to ma do tego? :) Chyba nie znasz zasad oceniania.

Jednak jesteś śmieszny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

 

Ciekawe czy zrobisz lepiej ? zapewne tak :)

 

 

 

Tego nikt nie wie :)

 

-----------------------

Nie wiem co wam nie pasuje wygląda ładnie i czytelnie a chyba o to chodzi w stronach www prawda ?

 

ja to widze tak, adaptowales mu sajt do whmcsa i freecast ma u Ciebie peceta - dlatego sie tak ekscytujesz na plus

 

 

ale zawsze moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się mylisz bo, kto mądry stawia streaming w Polsce ?

 

lol :) a co to za różnica ? kwestia budżetu ... no dobrze tylko hosting ma u Ciebie ...

Ale whmcs "pachnie" Twoją robotą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolory mogą mi się nie podobać, ale wiem, że jest trochę na to trend - w sensie róż albo taki właśnie seledyn... ogólnie fajnie - lekko i dużo miejsca, no i w tematyce to się mieści..

Nie czytałem tekstów, ale ogólnie jest spoks. Trochę tylko pomyśleć nad niektórymi pierdółkami i można to tak zostawić IMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Freecast jest jedyną stroną w internecie - to jest bardzo ciekawe, jakoś WHT działa i dużo jest wątków o różnych firmach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol :) a co to za różnica ? kwestia budżetu ... no dobrze tylko hosting ma u Ciebie ...

Ale whmcs "pachnie" Twoją robotą ...

 

ale strona lepsza od poprzedniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jest kwestią gustu, jak dla mnie trochę to blade, ale ogólnie może być (bez wielkich rewelacji, ale znośnie). Ale i tak się czepię od strony technicznej.

 

1. onmouseover, onmouseout... Boszszszsz... CSS, ludzie! Robisz jeden obrazek z połączenia stanu "normal" i "hover" (czyli waszego "onmouseout" i "onmouseover"), który przy stanie "hover" przesuwasz o tyle pikseli, ile trzeba. Zalety: nie ładuje się za każdym razem przy najechaniu kursorem na nowo kolejny obrazek, do tego obrazkowi nadajesz stałą wielkość w pikselach, więc przy najechaniu kursorem nic się nie rozjeżdża nawet na ułamek sekundy, tak jak to jest obecnie (przynajmniej tak to wygląda w Operze10, IE8 za to waszą nową stronkę lubi, FF3.5 też ją znosi bez "wysypów").

2. Ten przycięty łuk z "freecast.pl Jedyna firma w internecie" nie wygląda ciekawie. Wygląda to najzwyczajniej tandetnie, jest niewpasowane. Przycięty może być element poziomy, wtedy jest do zniesienia, ale takie łuki albo mieścisz całe, albo nie mieścisz w ogóle. W razie wątpliwości - mówię o tym: http://www.freecast.pl/images/freecdowntop-1.png

3. Kilka innych niedociągnięć, linki do zrzutów poniżej (nie wklejam tutaj, bo nie każdy lubi, jak mu forum obrazki ładuje):

http://fscked.eu/gfx/tmp/freecast-1.png [7kB]

http://fscked.eu/gfx/tmp/freecast-2.png [12kB]

 

Ogólnie kod dość czysty, ale ździebko "rozjechany", komuś chyba się enter zaciął :)

Nazwy niektórych plików graficznych też fajne. Takiej fantazji to nawet ja nie mam, żeby robić pliki z diakrytykami, które później znikają :)

Co do tabelek - co kto lubi, google (jak i inne roboty) aż tak bardzo na nie nie marudzi, o ile tekst jest w jakiś sensowny wrapper wrzucony. Tutaj i tak za wiele tekstu nie ma, więc zbytnio bym się tym nie martwił.

 

Jeszcze jedno - co to jest "UlSTRZEGOMSKA"? Zauważyłem to przy numerze konta bankowego, zarówno na platnosci.php jak i firma.php, gdzie nieco wyżej ("Siedziba firmy") jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo schludne i w ładnej kolorystyce. Zachęca. Aczkolwiek kiedy najadę na którąś pozycje z głównego logo odbicie się nie zmienia. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×