Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tjg

Serwer z dostępnością do nowych adresów IP

Polecane posty

Witam!

 

Szukam serwera, oto czego potrzebuję:

 

- Dostępności do większej liczby adresów IP (różne C klasy), najlepiej w różnych lokalizacjach. Na jedno IP przypadałoby do 50 domen.

- Możliwości podpięcia wiekszej liczby domen pod ten sam folder na serwerze (chciałbym móc zainstalować WPMU).

- Pojemność/transfer - bez szału, to byłyby małe stronki, w przypadku serwerów, które już miałem, nie zdażyło się, aby cokolwiek przekroczył, jakiś standard.

- CPU - małe sajty, ale dużo. Żadnym fikuśnych skryptów.

 

Chciałbym, żeby to był serwer hands-off, więc jeśli proponowalibyście dedyka/vps - czy coś takiego, co wymaga zatrudnienia administratora, to proszę również jakieś info o cenie takowej usługi a najlepiej jakieś linki :)

 

Z góry dzięki za info,

Tadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polhes
- Dostępności do większej liczby adresów IP (różne C klasy), najlepiej w różnych lokalizacjach. Na jedno IP przypadałoby do 50 domen.

Chciałbym, żeby to był serwer hands-off, więc jeśli proponowalibyście dedyka/vps - czy coś takiego, co wymaga zatrudnienia administratora, to proszę również jakieś info o cenie takowej usługi a najlepiej jakieś linki :D

 

Z góry dzięki za info,

Tadek

 

Ja Ci moge polecic vps w firmie z ktorej korzystam gdzie bez problemu dadza Ci taka ilosc IP, problem w tym iz jest on unmanaged, wiec jesli chcesz administracje to extra zaplacisz jednakze oczywiscie ponegocjujesz pewnie i sie dogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci moge polecic vps w firmie z ktorej korzystam gdzie bez problemu dadza Ci taka ilosc IP, problem w tym iz jest on unmanaged, wiec jesli chcesz administracje to extra zaplacisz jednakze oczywiscie ponegocjujesz pewnie i sie dogadasz.

 

daj linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polhes
daj linka :)

 

To jest firma z której korzystam: 3it.pl

Bez problemu dadzą Ci taką ilość IP jednakże nie wiem czy w różnych klasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaptaszam do zapoznania się z naszą ofertów serwerów managed i jak unmanaged. Przydzielenie każdej uzasadnionej liczby adresów nie jest dla nas problemem.

 

http://hitme.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×