Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Diam0nd

hosting dla firmy

Polecane posty

Witam.

Prosze o rade gdzie sie transportowac.

Poszukuje hostingu dla 3 firm. Firmy sa powiazane ze soba. Wielkich wymagan nie mam dlatego nie zamierzam wydawac majatku. 3 proste strony statyczne z kontaktami, ofertami itd (okolo 8 podstron kazda). Wazne jest zeby nie bylo przerw w dostawie uslug, awarii itd.

Dodatkowo bedzie mi potrzebnych okolo 20-30 kont email. Czesc pracownikow ma posiadac konta tylko w wybranej domenie, a czesc we wszystkich. Z tym mam najwiekszy problem poniewaz czesc dostawcow tych uslug albo w ogole nie rozroznia kont nazwa@domena1.pl od nazwa@domena2.pl, a kiedy rozroznia nie ma juz mozliwosc dodania aliasu do konta w domena1.pl z domena2.pl. Trzba ustawiac przekierowania, ale nic mi to nie daje skoro potem w webmailu nie moge wyslac maila z dodatkowego aliasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta EasyPack z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 42,70 zł brutto rocznie dostaniesz 2GB pojemności i 5GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby.

Wspomniana przez Ciebie opcja jest możliwa, każde konto pocztowe o tej samej nazwie jest osobnym kontem w każdej domenie na koncie.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Prosze o rade gdzie sie transportowac.

Poszukuje hostingu dla 3 firm. Firmy sa powiazane ze soba. Wielkich wymagan nie mam dlatego nie zamierzam wydawac majatku. 3 proste strony statyczne z kontaktami, ofertami itd (okolo 8 podstron kazda). Wazne jest zeby nie bylo przerw w dostawie uslug, awarii itd.

Dodatkowo bedzie mi potrzebnych okolo 20-30 kont email. Czesc pracownikow ma posiadac konta tylko w wybranej domenie, a czesc we wszystkich. Z tym mam najwiekszy problem poniewaz czesc dostawcow tych uslug albo w ogole nie rozroznia kont nazwa@domena1.pl od nazwa@domena2.pl, a kiedy rozroznia nie ma juz mozliwosc dodania aliasu do konta w domena1.pl z domena2.pl. Trzba ustawiac przekierowania, ale nic mi to nie daje skoro potem w webmailu nie moge wyslac maila z dodatkowego aliasu...

 

W zasadzie każdy większy pakiet będzie odpowiedni.

Zapraszamy do testów:

 

http://www.mzone.pl/serwery.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje hostingu dla 3 firm. Firmy sa powiazane ze soba. Wielkich wymagan nie mam dlatego nie zamierzam wydawac majatku. 3 proste strony statyczne z kontaktami, ofertami itd (okolo 8 podstron kazda). Wazne jest zeby nie bylo przerw w dostawie uslug, awarii itd.

Dodatkowo bedzie mi potrzebnych okolo 20-30 kont email. Czesc pracownikow ma posiadac konta tylko w wybranej domenie, a czesc we wszystkich. Z tym mam najwiekszy problem poniewaz czesc dostawcow tych uslug albo w ogole nie rozroznia kont nazwa@domena1.pl od nazwa@domena2.pl, a kiedy rozroznia nie ma juz mozliwosc dodania aliasu do konta w domena1.pl z domena2.pl. Trzba ustawiac przekierowania, ale nic mi to nie daje skoro potem w webmailu nie moge wyslac maila z dodatkowego aliasu...

W takim razie zapraszam do skorzystania z naszych usług (oferta poszła już na PW). W kwestii utworzenia skrzynek e-mail nie będzie absolutnie żadnego problemu (biuro@domena1.pl, oraz biuro@domena2.pl to u nas dwa niezależne adresy i dwie różne skrzynki e-mail). Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych- wiele parametrów kont z naszej podstawowej oferty podlega także indywidualnym negocjacjom- jeśli więc czegokolwiek będzie brakowało, należy o to zawsze po prostu zapytać, kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Prosze o rade gdzie sie transportowac.

Poszukuje hostingu dla 3 firm. Firmy sa powiazane ze soba. Wielkich wymagan nie mam dlatego nie zamierzam wydawac majatku. 3 proste strony statyczne z kontaktami, ofertami itd (okolo 8 podstron kazda). Wazne jest zeby nie bylo przerw w dostawie uslug, awarii itd.

 

Witam,

 

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty (http://3it.pl), jesteśmy firmą funkcjonująca już 9 lat na rynku. Możemy Panu zaoferować pakiet PRIME Server - za jedyne 132 zł netto. Nie będzie Pan miał problemów, które Pan opisał. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z bok@3it.pl.

Do dowolnego okresu abonamentowego otrzyma Pan - pakiet 1100GB transferu Gratis.

 

Pozdrawiam,

Mariusz Jokiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×