Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maivo90

Jaki serwer bedzie potrzebny?

Polecane posty

Witam was moi mili!

 

Mam takie pytanko, czy jest mozliwe wynajecie serwera dedykowanego i odpalenie na nim gry ktora wymaga DirectX'a?

 

mam slaby internet bo tylko 2mb a chcialbym postawic pewnego rodzaju boty, wiec potrzebuje dobre lacze, dlatego

wpadlem na pomysl wynajecia serwera dedykowanego, nie znam sie na tym wiec prosze o komentarze.

 

Jesli jest to mozliwe to prosilbym o namiary na jak najtanszy hosting, potrzebuje tylko ze 2gb wolnego miejsca.

 

kolejne pytanie to jak wyglada zmiana IP na serwerze dedykowanym, czy jest to wogole mozliwe?

 

Pozdrawiam :(

 

 

p.s cena najlepiej ponizej 200zl jesli takie serwery wogole sa, moze byc zagraniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moi mili!

 

Mam takie pytanko, czy jest mozliwe wynajecie serwera dedykowanego i odpalenie na nim gry ktora wymaga DirectX'a?

 

mam slaby internet bo tylko 2mb a chcialbym postawic pewnego rodzaju boty, wiec potrzebuje dobre lacze, dlatego

wpadlem na pomysl wynajecia serwera dedykowanego, nie znam sie na tym wiec prosze o komentarze.

 

Jesli jest to mozliwe to prosilbym o namiary na jak najtanszy hosting, potrzebuje tylko ze 2gb wolnego miejsca.

 

kolejne pytanie to jak wyglada zmiana IP na serwerze dedykowanym, czy jest to wogole mozliwe?

 

Pozdrawiam :)

 

 

p.s cena najlepiej ponizej 200zl jesli takie serwery wogole sa, moze byc zagraniczny

 

1. Dedyk z dyskiem 2GB kosztujący grosze - będzie ciężko  :( w Twoim przypadku najlepiej będzie kupić VPS'a z windowsem ale przy nim nie masz gwarancji, że directx z tą grą będzie śmigał jak trzeba.

2. Jeśli chodzi Ci o zmiany IP na zasadzie takiej jak w adsl'ach typu neo czyli tzw. "zmienne IP" - nie. Jeśli nie o tym mówisz, wytłumacz co rozumiesz przez zmiane IP na serwerze.

3. poniżej 200zł miesięcznie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Dedyk z dyskiem 2GB kosztujący grosze - będzie ciężko :( w Twoim przypadku najlepiej będzie kupić VPS'a z windowsem ale przy nim nie masz gwarancji, że directx z tą grą będzie śmigał jak trzeba.

2. Jeśli chodzi Ci o zmiany IP na zasadzie takiej jak w adsl'ach typu neo czyli tzw. "zmienne IP" - nie. Jeśli nie o tym mówisz, wytłumacz co rozumiesz przez zmiane IP na serwerze.

3. poniżej 200zł miesięcznie? :)

 

Rozumiem ze podpunkt 3ci to ironia :)

 

A co to sa dokladniej te VPSy i gdzie znajde jakies tanie...

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie ma informacji nawet czy to na Windowsie stoi czy na Linuxie...

 

ja potrzebuje na windowsie i przypominam ze directx jest potrzebny takze nie wiem :/

 

a jeszcze takie pytanie jaka jest mniejwiecej szybkosc takiego lacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama licencja na Windowsa wychodzi ok. 50zł/mc (chyba, że jakaś firma troszkę kombinuje z licencjonowaniem, i daje zamiast 1proc to 1user :( )

 

Większość hypervisorów do VPSów (czy to Xen, czy to qemu, czy to VMware) emuluje najprostsze z układów video, więc o jakimś bardziej zaawansowanym wykorzystywaniu tego, czy to przez OpenGL, czy to przez DirectX nie ma mowy.

Dodatkowo dochodzi odwieczny problem emulacji... karty dźwiękowej - tu też jest dosyć duży problem z tym, a część aplikacji bez karty dźwiękowej się nie włączy nawet.

 

A co do osoby, która polecała budgetvps - to zastanawiam się, jakim cudem ona chciała na takim czymś odpalić DirectX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie lepiej dedyk. Tylko że jak pod gre to zastanów sie nad lokalizacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie lepiej dedyk. Tylko że jak pod gre to zastanów sie nad lokalizacją

 

Ja nie chce stawiac gry, chce postawic bota, a zeby bot dzialal musze miec tylko wlaczona gre...

 

Wiecie moze gdzie najtaniej dostane dedyka z windowsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.. On chce postawic sobie tylko bota.. Daj sobie lepiej spokoj i nie plac tyle za moznosc grania z "botem" ? Nie wiem o co Ci chodzi dokladnie ale nie lepiej Ci bedzie kupic srv multiplayer ? I wrzucic tam boty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie.. On chce postawic sobie tylko bota.. Daj sobie lepiej spokoj i nie plac tyle za moznosc grania z "botem" ? Nie wiem o co Ci chodzi dokladnie ale nie lepiej Ci bedzie kupic srv multiplayer ? I wrzucic tam boty ?

 

Server multiplayer tzn?

 

Ja chce poprostu miec szybkie lacze, wrzucic tam gre ktora ma ponad 1GB i ja uruchomic oraz bota i niech sobie jest wlaczone...

 

 

A wiecie moze czy jest mozliwosc wynajecia jakiejs ilosci miejsca na czyims dedyku?

 

Jesli tak i jesli ktos bylby chetny to prosze pisac, napewno bede zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

maivo90 - twój niecny plan się nie sprawdzi. Gdyby to było opłacalne, to chinole nie bawili się w ręczny goldfarming. Jeżeli bot nie ma wersji clientless - będziesz potrzebował kupić maszynę, włożyć do niej porządną kartę graficzną a potem wysłać to do serwerowni. Raczej innego sposobu tutaj nie będzie.

 

BTW: Botowanie w innych grach niż silkroad online = chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maivo90 - twój niecny plan się nie sprawdzi. Gdyby to było opłacalne, to chinole nie bawili się w ręczny goldfarming. Jeżeli bot nie ma wersji clientless - będziesz potrzebował kupić maszynę, włożyć do niej porządną kartę graficzną a potem wysłać to do serwerowni. Raczej innego sposobu tutaj nie będzie.

 

BTW: Botowanie w innych grach niż silkroad online = chamstwo

 

 

To nie bedzie bot ktory bedzie za mnie gral, nie potrzebuje dobrej karty graficznej tylko dobra szybkosc lacza, tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie bedzie bot ktory bedzie za mnie gral, nie potrzebuje dobrej karty graficznej tylko dobra szybkosc lacza, tyle...

 

to po co Ci niby bot?co on będzie robił w grze jak nie grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie bedzie bot ktory bedzie za mnie gral, nie potrzebuje dobrej karty graficznej tylko dobra szybkosc lacza, tyle...

 

 

 

 

livenet.pl  chyba nie ma taniej w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boty moga miec tez inne zadanie niz granie...

Np? wytłumacz mi. Wszystko co robią w grze nazywa się graniem przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np moga lamac hasla poprzez bruteforce...

 

livenet.pl chyba nie ma taniej w polsce.

 

Najtanszy serwer dedykowany widze tam za 500zl, i to jest najtaniej w Polsce?

 

EDIT:

 

a sry zle sie przyjrzalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widzę tam serwer za 170zł/miesiąc :) pierwszy z dołu!

 

Wychodzi na to, że livenet tworzy plagiaty, bo ich nowa strona jest "nie dla idiotów"  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopic.

 

to po co Ci niby bot?co on będzie robił w grze jak nie grał?

 

Czy żeby otrzymać poradę, odpowiedź na pytanie należy się już wylegitymować?

Gdyby @maivo90 chciał odpowiedzieć to by to zrobił, a skoro nie chce to jego sprawa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy żeby otrzymać poradę, odpowiedź na pytanie należy się już wylegitymować?

Gdyby @maivo90 chciał odpowiedzieć to by to zrobił, a skoro nie chce to jego sprawa. 

Nie chce bo kłamie. Wcześniej pisał, że potrzebuje dedyka z directx i windows a później zakłada temat, że wynajmie trochę miejsca na dedyku i nic więcej, więc sam już nie wie czego chce. Nie trzeba już nic więcej pisać. Ktoś wyżej dobrze o tych chiniolach napisał z farmingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×