Skocz do zawartości
baublis

[Współpraca] firma hostingowa

Polecane posty

Witam!

 

Poszukuję administratora, który zająłby się prowadzeniem firmy hostingowej od strony technicznej. Chodzi przede wszystkim o unowocześnianie firmy oraz wprowadzanie zmian, które ułatwią użytkowanie panelu klienta jak i panelu zarządzania kontem. Poszukujemy osoby z wizją na rozwój firmy i z umiejętnością administrowania serwerami. W zamian oferujemy udziały w firmie i zyskach. Hosting działa już od 2 lat i w tym czasie zyskał dobrą opinię wśród klientów a ich ilość zwiększa się znacząco.

 

Kto nam jest potrzebny i dlaczego?

Po 2 latach działalności razem ze wspólnikiem widzimy, że podążamy właściwą drogą, jednak prowadzimy także inne firmy przez co nie możemy w pełni poświęcić się hostingowi. Firma się rozwija i poszukujemy osób, które wspomogłyby jej rozwój oraz administrację. Poszukujemy osób z pomysłem oraz wizją rozwoju firmy.

 

Wszystkich zainteresowanych znających się na branży administrowania serwerami proszę o kontakt pod adresem mailowy: baublis74@gmail.com. W mailu proszę o podanie numeru telefonu, gg oraz o doświadczeniu w tej dziedzinie.

 

Dane firmy:

 

Akademickie Inkubatory Przedsiebiorczosci

ul. Piekna 68

00-672 Warszawa

NIP: PL5242495143

 

Bartosz Krychowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przepraszam, że piszę tutaj, publicznie, ale w mojej opinii administracja a "wizja" (marketing?) to dwie różne sprawy.

Może warto doprecyzować sprawę? A może nawet rozdzielić te dwa stanowiska? Kogoś energicznego (studenta marketingu?) do rozwoju i kogoś kumatego (studenta informatyki?) do administracji.

 

EDIT:

Ale wy panowie jesteście dociekliwi.. ktoś splunie, a wy po 10 minutach wiecie co jadł na śniadanie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hosting działa już od 2 lat i w tym czasie zyskał dobrą opinię wśród klientów a ich ilość zwiększa się znacząco.

Firehost? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane sie zgadzaja :D

 

FireHost.pl
Aleksander Wypiorczyk
Ul. Piękna 68
00-672 Warszawa
NIP: 5242495143
Regon: 01569001300021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że piszę tutaj, publicznie, ale w mojej opinii administracja a "wizja" (marketing?) to dwie różne sprawy.

Może warto doprecyzować sprawę? A może nawet rozdzielić te dwa stanowiska? Kogoś energicznego (studenta marketingu?) do rozwoju i kogoś kumatego (studenta informatyki?) do administracji.

 

Chodzi przede wszystkim o osobę, która zajęłaby się administracją serwerów oraz wprowadzaniem nowych funkcji w panelu klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma o tym wszystkim pojęcie, to sam ruszy ze swoim biznesem lub zajmie się administracją.

Jeśli nie dajesz rady, sprzedaj, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dane sie zgadzaja :D

Dla tych "błyskotliwych" - to firehost nie ma monopolu na bycie w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.

Ba... znajdę ci jeszcze kilka innych firm z taką parką nip/regon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale google znajduje tylko jeden hosting pod tym adresem :D Który zresztą dziwnym trafem ma ~ 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych "błyskotliwych" - to firehost nie ma monopolu na bycie w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.

Ba... znajdę ci jeszcze kilka innych firm z taką parką nip/regon.

 

Nie bardzo zrozumiałem o co chodzi z tymi inkubatorami.. ale z tego co widzę to voicespeak, jakaś firma która buty sprzedaje ma ten sam nip, oraz wiele innych.. o co tu chodzi :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałem się tyle, że zarządzanie kilkoma serwerami z róznymi usługami to niestety za male doświadczenie :) gość jednak nie mógł określić konkretnych wymagań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Nie bardzo zrozumiałem o co chodzi z tymi inkubatorami.. ale z tego co widzę to voicespeak, jakaś firma która buty sprzedaje ma ten sam nip, oraz wiele innych.. o co tu chodzi :) ?

http://www.inkubatory.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×