Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kucziapa

Dedyk 299zł

Polecane posty

Gość kucziapa

Witam

 

Szukam Dedyka do 299zł brutto miesięcznie z DA

 

wymagania

 

proc 2 rdzenie (najlepiej jak by było 4)

4GB ramu

dysk 250

transfer 600GB

 

P.S może ktoś ma EQ4 z hetznera do odsprzedania bez setupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucziapa

Dobrze jak by to Polska była od razu mówię, że to nie pod gry, albo DE albo coś w europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.webh.pl/index.php?cmd=sdedic

 

Premium

Procesor2x2,5 GHz
 Pamięć 4 GB
 Dysk 250 GB
 Transfer 750 GB
Lokalizacja polska
Cena: 259 zł brutto

 

Witam, webh.pl ? temat o opiniach nie świadczy najlepiej o tej firmie... sprawdź roothosting.pl lub jor.pl tu masz gwarantowany support dzień i noc fakt że jest opłąta instalacyjna ale za jakość się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat o opiniach nie świadczy najlepiej o tej firmie..

 

Przeczytałeś przynajmniej czego dotyczą te opinie ;)?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro porównujesz hosting www do dedyków to gratuluje..

 

ja tu nie porównuje hostingu www do dedyków lecz skomentowałem opinie klientów tak na marginesie proszę czytaj ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytać ze zrozumieniem to Ty się musisz nauczyć, w szczególności że się wypowiadasz o czymś o czym nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu nie porównuje hostingu www do dedyków lecz skomentowałem opinie klientów tak na marginesie proszę czytaj ze zrozumieniem ;)

 

Podałeś link do opinii

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...rt=#entry150814

 

tutaj toczy sie dyskusja na temat hostingu www, temat z opiniami VPSów jest w odpowiednim dziale ;)

 

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytać ze zrozumieniem to Ty się musisz nauczyć, w szczególności że się wypowiadasz o czymś o czym nie masz pojęcia.

 

ehh, a Ty jak zawsze wiesz wszystko najlepiej... no comment

co do roothosting, to mam maszynę i wszystko jest w jak najlepszym porządku, także mogę w 100 procentach polecić ;) jeśli już, to bierz u sebaka w eFuturo, bo webh sie kolokuje w ich "serwerowni" lub jak to określił dosyć niedawno rufik "kurniku", a jeśli miałbym wybierać, to wolę Sebakowi zaufać niż Kamilowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że Ty wiesz wszystko, gdy czegoś nie wiem to nie udzielam się w danym wątku, w przeciwieństwie do Ciebie.

 

Znów się sieje flejm przez takich inteligentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podałem link do opinii aby Autor tematu nie płacił za coś z czego być może później będzie niezadowolony -to tylko moja sugestia jak widać po opiniach firma webh nie cieszy się dużym zadowoleniem wśród klientów korzystających z usług webh i to już nie chodzi o to co mają w ofercie lecz o to czy dbają o klientów oraz o jakość swoich usług

 

 

 

Wystarczy że Ty wiesz wszystko, gdy czegoś nie wiem to nie udzielam się w danym wątku, w przeciwieństwie do Ciebie.

 

Znów się sieje flejm przez takich inteligentów.

 

Off topic nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, a Ty jak zawsze wiesz wszystko najlepiej... no comment

co do roothosting, to mam maszynę i wszystko jest w jak najlepszym porządku, także mogę w 100 procentach polecić smile.gif jeśli już, to bierz u sebaka w eFuturo, bo webh sie kolokuje w ich "serwerowni" lub jak to określił dosyć niedawno rufik "kurniku", a jeśli miałbym wybierać, to wolę Sebakowi zaufać niż Kamilowi wink.gif

 

Za to roothosting (kylos) to serwerownia rodem z krzemowej doliny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to roothosting (kylos) to serwerownia rodem z krzemowej doliny ...

 

No i Cię właśnie 50-60% ludzi czytających nie zrozumiała ;))

I w sumie dobrze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to roothosting (kylos) to serwerownia rodem z krzemowej doliny ...

 

Ważne, że działa i padów praktycznie nie ma ;) redtower to też nie jest światowa twierdza, a częściej się cuda dzieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w roothosting.pl serwer S1 i polecam

 

Trudno żebyś nie miał skoro jesteś właścicielem tego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, że działa i padów praktycznie nie ma ;) redtower to też nie jest światowa twierdza, a częściej się cuda dzieją ;)

 

Mogęsię mylić (ale wątpię) - moim zdaniem wiedza Sebaka > wiedza i umiejętności Damiana Miodka ... + Miodek nie jest na miejscu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogęsię mylić (ale wątpię) - moim zdaniem wiedza Sebaka > wiedza i umiejętności Damiana Miodka ... + Miodek nie jest na miejscu ...

 

no wszystko fajnie, ale jakie to ma znaczenie w przypadku klienta? Miodek nie jest na miejscu, ale na miejscu ma swojego człowieka, poza tym od pomocy technicznej w razie awarii są panowie w kylosie :D natomiast Sebak sam jeden jak widzimy nieraz po prostu nie ogarnia i dzieją się niespodzianki jak np. ta ostatnia z VPS'ami. Jeśli mam do wyboru za podobną cenę gorzej lub lepiej, wybiorę oczywiście lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszystko fajnie, ale jakie to ma znaczenie w przypadku klienta? Miodek nie jest na miejscu, ale na miejscu ma swojego człowieka, poza tym od pomocy technicznej w razie awarii są panowie w kylosie :D natomiast Sebak sam jeden jak widzimy nieraz po prostu nie ogarnia i dzieją się niespodzianki jak np. ta ostatnia z VPS'ami. Jeśli mam do wyboru za podobną cenę gorzej lub lepiej, wybiorę oczywiście lepiej.

 

Zanim coś powiesz zastanów się. To iż serwer matka VPSów zaliczył 2h awarię po prawie 2 miesiącach uptimu, nie jest tragiczną przerwą. Biorąc pod uwagę usterkę sprzętową i konieczność odtworzenia danych z backupu. Jak rozumiem, Ty pewnie wszelkie usterki rozwiązujesz telepatycznie, w ciągu kilku sekund...

 

Tylko nie rozumiem co ma awaria związana z VPS'ami, do oceny działania sieci, przerw w niej, czy uptime serwerów klientów?

 

Do tego, Twoja wiedza o eFuturo, jest lekko nieprawdziwa. Ba jestem pewien, że w eFuturo dostępnych więcej ludzi niż w Kylosie.

 

 

Jak bym miał się czepiać, gorzej czy lepiej i lepszego wyboru, to faktycznie... Lepiej wybrać zbiorczą radiolinię via x klientów odbierających łącze w biurowcu, czy bezpośrednie wpięcie światłowodem w główny węzeł operatorski w Łodzi? (pytanie retoryczne)

 

@Lan Hikari, to że Damian jest Twoim znajomym, nie usprawiedliwia Cię przed naginaniem faktów i oczernianiem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rozumiem, Ty pewnie wszelkie usterki rozwiązujesz telepatycznie, w ciągu kilku sekund...

 

Mówiąc dokładniej zakupiłem na allegro skrypt szklana_kula.sh ostatnio popularny na forum :)

 

@Lan Hikari, to że Damian jest Twoim znajomym, nie usprawiedliwia Cię przed naginaniem faktów i oczernianiem innych.

 

Nie naginam faktów, tylko przedstawiam swój punkt widzenia w tej sprawie i swoją opinię. Co do Miodka, to jestem po prostu Jego klientem  :D już się nie będę wypowiadał na ten temat. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to co mówi Malas, jest prawdą, wszystkiego można się spodziewać po A-H pod względem nieuczciwej konkurencji.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie mam nic przeciwko Kylos czy Damiana M. (ale w tym biznesie raczej Sebastian ma większe doświadczenie niż Damian i kropka - nie mówię tu o administratorach Kylos bo nie miałem z nimi styczności ani na forum ani w innej formie)- chodzi mi również o to, że klientów na WHT Sebastian i ekipa mają raczej więcej niż inni, stąd jak mają jakiś nawet drobny downtime to podnosi się krzyk głównie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×