Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marekxbx

Z: [opinie] Unixstorm.org

Polecane posty

@juventinio, weź pod uwagę, że niektóre firmy (podobnie jak nasza) mogą mieć automatyczną realizację zleceń po dokonaniu płatności. Jeśli klient złoży zamówienie o 3:12 i opłaci je o 3:15 to zwykle o 3:16 ten serwer otrzymuje i nie wydaje mi się żebyśmy przez to byli firmą niższej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczesniej pisalem o RECZNYM tworzeniu konta. Jezeli jest skrypt to calkiem inna bajka. Swoja droga glupie pytanie. Chwalisz sie a przy okazji spamujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@juventinio, weź pod uwagę, że niektóre firmy (podobnie jak nasza) mogą mieć automatyczną realizację zleceń po dokonaniu płatności. Jeśli klient złoży zamówienie o 3:12 i opłaci je o 3:15 to zwykle o 3:16 ten serwer otrzymuje i nie wydaje mi się żebyśmy przez to byli firmą niższej kategorii.

 

Dokładnie, to jest plusem firmy a nie wadą. No niestety zdaniem juventinio, jesteście krzakiem? :D

 

edit

@juventinio: już nie wymyślaj, cały czas piszę o tym, że warto pomyśleć o automatycznym zakładaniu kont w DA to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej pisalem o RECZNYM tworzeniu konta. Jezeli jest skrypt to calkiem inna bajka. Swoja droga glupie pytanie. Chwalisz sie a przy okazji spamujesz. 

I niech się chwali bo ma czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lirek

 

Napisz mi prosze w jaki sposob zabezpieczysz zakladanie kont osoba ktore chca je wykorzystac do "zlych celow", tak aby konto bylo w pelni funkcjonalne. Powiedz mi jak rozroznisz "zla osobe" od "dobrej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×