Skocz do zawartości
Aneczka

[wirtualny]Tani hosting dla django

Polecane posty

Witam

Szukam taniego hostingu z w miarę jak największym transferem który wspierałby django.

Będzie to strona z której raczej pieniędzy nie będę miała jednak będzie generowała duży transfer dlatego też szukam hostingu który rocznie nie przekraczałby 300 zł. Problem jest tylko taki że strona będzie w django.

Pisałam to pytanie do az.pl ale nie odpowiedzieli. Wiem, że jeszcze home jest ale gdzieś czytałam że obsługa django tam jest bardzo wolna.

Znacie może jeszcze jakieś inne hostingi?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie może jeszcze jakieś inne hostingi?

Zainteresuj się ofertą MegiTeam w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 giga miesięcznie to stanowczo za mało. Może na sam początek wystarczy ale ostatnim razem stronę straciłam (to ma być jej reaktywacja) ponieważ właściciel serwerów zablokował mi dostęp i nie zgodził sie na oddanie plików które miałam przez przekroczenie transferu (to było wiele miesięcy mojej pracy) - nie mam ochoty na to by ta sytuacja się powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz aż takie wymagania, że megiteam ci nie starcza, to pozostaje ci kupić sobie jakiegoś VPSa i wynająć admina do dbania o jego konfigurację.

Ale nie wyrobisz się z tym w takim budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dla np 40mega pamięci/ 25 giga transferu miesięcznie / 4 giga pojemności wychodzi 290 zł brutto. Sprecyzuj ile konkretnie potrzebujesz tego transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 giga miesięcznie to stanowczo za mało. Może na sam początek wystarczy ale ostatnim razem stronę straciłam (to ma być jej reaktywacja) ponieważ właściciel serwerów zablokował mi dostęp i nie zgodził sie na oddanie plików które miałam przez przekroczenie transferu (to było wiele miesięcy mojej pracy) - nie mam ochoty na to by ta sytuacja się powtórzyła.

 

To tera nauczona doświadczeniem nie zapomnij robić sobie kopi do siebie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 x 12miesięcy to 60 giga. Praktycznie wszystkie hostingi oferują większy transfer w najtańszych pakietach.

Teoretycznie to co ma kei w tym pakiecie "Biuro Extra" by m wystarczyło.

 

Kopie się ma ale ja nie jestem z drugiej strony znawcą i specjalistą - kopie grafiki, ale html, skrypty, baza danych - nawet nie wiem jak takie rzeczy kopiować (stronę robi znajomy i raczej nie sądzę by miał czas potem o nią regularnie dbać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszystkie hostingi supportują instalację django w wersji one-click.

Coś za coś - albo płacisz więcej, i masz gotowca, albo płacisz mniej, i sama się bawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopie się ma ale ja nie jestem z drugiej strony znawcą i specjalistą - kopie grafiki, ale html, skrypty, baza danych - nawet nie wiem jak takie rzeczy kopiować (stronę robi znajomy i raczej nie sądzę by miał czas potem o nią regularnie dbać)

Zleć to komuś napisze ci jedną linijke rsynca i będzie ci robić backup wszystkiego. NO może drugą do bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×