Skocz do zawartości
statys

Hosting

Polecane posty

Witam!

Moja przygoda z neteasy.pl wlasnie dobiega konca. Mam u nich konto medium czyli 6gb i 60gb za cos ok 21zl miesiecznie brutto. Szukam czegos podobnego a nawet nieco mniejszego czyli np 3gb i 30gb w podobnej cenie w dobrej firmie jezeli oczywiscie sie da. ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta MediumPack+ z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 170,80 zł brutto rocznie (najniższa płatność dla tego pakietu jest opłatą kwartalną w wysokości 51,24 zł brutto co mam nadzieję nie będzie stanowić problemu) dostaniesz 6GB pojemności i 30GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby. Jeśli będziesz zadowolony z naszych usług możesz skorzystać z programu partnerskiego polecając nasze usługi jednocześnie zbierając pieniążki np. na kolejne przedłużenie.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przygoda z neteasy.pl wlasnie dobiega konca. Mam u nich konto medium czyli 6gb i 60gb za cos ok 21zl miesiecznie brutto. Szukam czegos podobnego a nawet nieco mniejszego czyli np 3gb i 30gb w podobnej cenie w dobrej firmie jezeli oczywiscie sie da. :)

Z jakich powodów zmieniasz usługodawcę? (pytam, gdyż neteasy to w moim odczuciu firma z dobrymi opiniami). Czy zgodnie z Twoim postem z 15 marca 2009 zamierzasz na takim koncie hostować: serwis oparty o jPortal, forum phpbb by Przemo, oraz galerię opartą o Coppermine Photo Gallery? Pytam choćby dlatego, że nie wiem czy mogę Ci ofertę swojej firmy polecić, czy też lepiej od razu i uczciwie z góry odradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co bedzie znajdowalo sie na serwerach to Extreme Fusion (przerobka php fusion). Aktualnie strona znajduje sie pod adresem Paramore.pl

 

Chce zmienic przez dzisiejszy incydent. Niedlugo zmieniam wyglad strony. Testuje sobie na swoim koncie z plikami extreme fusion nowego thema i wszystko jest ok pod FF a pod IE nie chce dzialac. Pisze do osoby od ktorej kupilem thema, ze nie dziala. Dostaje odpowiedz, ze dziala i link na serwerze YOYO.pl do strony testowej z moim themem ktory dziala pod FF i IE. Panowie z neteasy twierdza, ze to moja wina i nie pomagaja przy skryptach. Ale jak to mozliwe, ze u nich jest problem z wyswietleniem (laduje sie samo tlo) a na YOYO.pl (darmowy hosting) dziala poprawnie. Jako, ze sie nie znam napisalem do znajomego informatyka, ktory stwierdzil, ze ich serwery cos blokuja. Pan z neteasy odwiedzil moja strone przez IE 8 i twierdzi, ze wszystko ladnie mu dziala. Koledze rowniez nie dziala. Wiec nie wiem czy my mamy jakies uposledzone wersje przegladarki czy co.

 

Jezeli to jest jednak moja wina to przepraszam, ale jednak nie wiem gdzie ma byc blad ani nie wiedza inni. I wyglada to dziwnie : tu nie dziala a tam dziala (te same pliki).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko - mnie zawsze się wydawało, że JavaScripty, to wrzuca się w sekcji HEAD, w ostateczności ewentualnie w BODY, ale NIGDY przed doctype'm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie z neteasy twierdza, ze to moja wina i nie pomagaja przy skryptach. Ale jak to mozliwe, ze u nich jest problem z wyswietleniem (laduje sie samo tlo) a na YOYO.pl (darmowy hosting) dziala poprawnie. Jako, ze sie nie znam napisalem do znajomego informatyka, ktory stwierdzil, ze ich serwery cos blokuja. Pan z neteasy odwiedzil moja strone przez IE 8 i twierdzi, ze wszystko ladnie mu dziala. Koledze rowniez nie dziala. Wiec nie wiem czy my mamy jakies uposledzone wersje przegladarki czy co.

Bardzo dobrze Ci odpowiedzieli- u nas otrzymałbyś zapewne identyczną odpowiedź. Jak kupujesz chleb w piekarni to piekarz nie jest zobowiązany smarować Ci każdą kromkę masłem. Dostajesz dostęp do serwera wirtualnego (konta) i za poprawne/niepoprawne działanie tego co tam wrzucisz sam musisz już odpowiadać.

 

Jeśli pliki rzeczywiście są w 100% jednakowe (pytanie tylko, czy sam wgrywałeś tę sąmą, jednakową wersję serwisu zarówno na neteasy jak i na yoyo?), problem może tkwić w nieprawidłowym ustawieniu uprawnień do tych plików (tzw. chmod) w obrębie Twojego konta. Proponuję przeprowadzić test u kilku innych usługodaców (większość udostępnia bezpłatny okres testowy konta). Patrząc jednak na uporządkowanie kodu tegoż serwisu do którego linka podałeś, skłaniałbym się jednak raczej do rezygnacji z wątpliwej jakości szablonu który zakupiłeś (starałem się być delikatny) aniżeli z usług firmy neteasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - Paramore.pl i jej wyglad sa juz od hoho. Chce wprowadzic nowy, ktorego na stronie nie ma.

2. Wgralem pliki na przykladowy serwer - vipserv.org i co? Strona pod FF dziala, pod IE dziala. Wszystko jest tak jak w neteasy. Od BOK'u ciagle dostaje info, ze problemu nie ma albo jest po mojej stronie. Ale jezeli wgralem to na inny serwer i tam dziala a tu nie to chyba jednak cos nie jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 - Paramore.pl i jej wyglad sa juz od hoho. Chce wprowadzic nowy, ktorego na stronie nie ma.

W takim razie jak ktokolwiek ma Ci pomóc skoro nawet nie pokazujesz tego co dokładnie Ci nie działa? Telepatycznie na pewno się nie da, a NIKT nie będzie ciągnął Cię za język i po 10 razy pytał/prosił o linki. Ja na pewno nie- dlatego właśnie ta odpowiedź jest z mojej strony w tym temacie tą ostatnią.

 

2. Wgralem pliki na przykladowy serwer - vipserv.org i co? Strona pod FF dziala, pod IE dziala. Wszystko jest tak jak w neteasy. Od BOK'u ciagle dostaje info, ze problemu nie ma albo jest po mojej stronie. Ale jezeli wgralem to na inny serwer i tam dziala a tu nie to chyba jednak cos nie jest ok?

Sprawdź dokładnie czy to problem jedynie u Ciebie (z Twoim komputerem/przeglądarką) czy tak jest także u innych użytkowników IE (może po prostu należy wyczyścić cache?). Polecam także usunąć problematyczne pliki z serwera w neteasy i wgrać je RAZ JESZCZE od początku na ich serwer wirtualny- dopiero wtedy będzie można porównywać (może czegoś po prostu z plików brakuje). Tyle w tej kwestii mogę doradzić. Naucz się również, że im dokładniej opiszesz swój problem tym dokładniej można go zaanalizować, a w efekcie końcowym prawdopodobnie pozytywnie rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

statys: http://api.browsershots.org/png/original/a...95f38ee5880.png - i to by było tyle w temacie chyba.. Na IE 8.0 bez javy prawdopodobnie się wyświetli, ja niestety nie mam Windowsa więc tego nie sprawdze bliżej. Na Firefoxie w dwóch wersjach strona się ładuje i jakoś nie mogę sobie wyobrazić co innego poza błędami w kodzie mogłoby na to ew. wpłynąc. O problemach ze współpracą Apache z IE 8.0 jeszcze nie słyszałem ;).

 

PS. Skoro dostałeś od BOKu info, że działa to tak musiało być, nie rozumiem czemu twierdzisz, ze ktoś Ci coś próbuje wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Wgralem pliki na przykladowy serwer - vipserv.org i co? Strona pod FF dziala, pod IE dziala. Wszystko jest tak jak w neteasy. Od BOK'u ciagle dostaje info, ze problemu nie ma albo jest po mojej stronie. Ale jezeli wgralem to na inny serwer i tam dziala a tu nie to chyba jednak cos nie jest ok?

 

widzę że padła nazwa vipserv.org :) Nie badałem tego problemu

Ogólnie gdy nasz klient/przyszły klient ma problem - coś nie działa u nas a gdzie indziej działa to porównujemy konfigurację obu serwerów (phpinfo itp.), jeśli problem jest trudny do wyśledzenia to prosimy o klienta o tymczasowy dostęp do konta gdzie system działa. Analizujemy wtedy szczegółowo różnice w konfiguracji i ich wpływ na kod. Takie podejście zaowocowało szeregiem modyfikacji kodu źródłowego php, apache, svn, mysql, git które wychodzą naprzeciw potrzebom użytkowników i ich aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że padła nazwa vipserv.org :) Nie badałem tego problemu

Ogólnie gdy nasz klient/przyszły klient ma problem - coś nie działa u nas a gdzie indziej działa to porównujemy konfigurację obu serwerów (phpinfo itp.), jeśli problem jest trudny do wyśledzenia to prosimy o klienta o tymczasowy dostęp do konta gdzie system działa. Analizujemy wtedy szczegółowo różnice w konfiguracji i ich wpływ na kod. Takie podejście zaowocowało szeregiem modyfikacji kodu źródłowego php, apache, svn, mysql, git które wychodzą naprzeciw potrzebom użytkowników i ich aplikacji.

 

Co Twoja wypowiedź wnosi do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogole to nie chce nic mowic, ale temat byl o szukanym hostingu a nie o bledach w kodzie strony itp. :)

 

Bede wdzieczny jesli powrocimy na wlasciwy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole to nie chce nic mowic, ale temat byl o szukanym hostingu a nie o bledach w kodzie strony itp. :)

Bede wdzieczny jesli powrocimy na wlasciwy temat :)

W takim razie (skoro uparłeś się na zmianę, nie mam wyboru) zapraszam do skorzystania z naszych usług (kolokujemy się z naszym sprzętem w tym samym centrum danych co NetEasy). Zapraszam do skorzystania z bezpłatnego, 14- dniowego okresu testowego, aby ocenić jakość naszych usług i sprawdzić, czy u nas na pewno wszystko działać będzie Ci jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×