Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
is_wm

Nowy firefox i title

Polecane posty

Czy to jest jakaś zmiana (bug) czy ja mam coś namieszane u siebie, że w najnowszej wersji FF zamiast title (po najechaniu kursorem na linka) widzę mały prostokącik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to jest jakaś zmiana (bug) czy ja mam coś namieszane u siebie, że w najnowszej wersji FF zamiast title (po najechaniu kursorem na linka) widzę mały prostokącik?

U mnie jest normalnie. Na wszystkich stronach tak masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał na wszystkich, to bym nie pisał o problemie :mellow:

 

Dziwna sprawa - pojawiła się po update FF. Usunąłem też wszystkie pluginy, ale bez rezultatu.

 

Ale na pewno macie 3.5.2? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym nie miał na wszystkich, to bym nie pisał o problemie :mellow:

 

Dziwna sprawa - pojawiła się po update FF. Usunąłem też wszystkie pluginy, ale bez rezultatu.

 

Ale na pewno macie 3.5.2? ;)

 

tak. jaki masz system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Może jakiś dodatek coś kaszani.

Przecież napisał, że je wywalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też używam 3.5.2

 

Może jakiś dodatek coś kaszani.

 

Dziwna sprawa - pojawiła się po update FF. Usunąłem też wszystkie pluginy, ale bez rezultatu.

 

może ponownie zainstalować ff?

 

ja używam debiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FF3.5 miał być rewolucją, a okazał się niewypałem. Myślałem, że po wyjściu tej wersji przesiądę się z Opery na FF, ale po przetestowaniu dochodzę do wniosku, że twórcy FF poszli drogą podobną do obranej przez twórców IE (poza niewielkim poprawieniem dostosowania do standardów), czyli drogą tworzenia problemów. Dlaczego Firefox do wszystkiego potrzebuje "wtyczki", które przy niemal każdym apdejcie trzeba też apdejtować, a do tego niektóre przestają z nowszą wersją przeglądarki działać? Przynajmniej połowa tych rzeczy w Operze działa "z automatu"... Poza tym FF stał się trochę za duży, za ciężki i za wolny. Czekam na Operę Turbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Firefox 3.5.x to tragedia... krztusi się, po świeżym otwarciu po restarcie kompa trzeba czasem zamknąć i od nowa otworzyć, bo nie idzie pracować.. Flash jakoś go spowalnia, przewijanie ekranu skokowe.. to tragedia

z niecierpliwością czekam na stable Opery 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam.

Działać ... działa.

Jest wygodny ... jest.

 

Chociaż swoją drogą muszę się zgodzić, że FF stał się takim potworem. Taki ...ee cPanel! ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H

A ja lobię FF ale update nie robiłem.... Sarafi lepsza ale już się przyzwyczaiłem do FF i nim częściej przeglądam stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez problem z title, strasznie wkurzające

 

edit: u mnie problem rozwiązałem instalując najnowsza wersje google toolbar: www.google.com/toolbar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wersja 3.5 do tego kilka wtyczek działa bardzo dobrze, nie mam żadnych problemów, a zawsze mam po 30 zakładek i wszystko śmiga szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×