Skocz do zawartości

Polecane posty

Czolem,

 

dostalem via PW oferte od ów firmy i chciałbym się dowiedzieć o opinie.

Tak na szybko z regulaminu:

3. Dopuszczalne wartości dziennego obciążenia procesora są określone w załączniku "Tabela 1".

 

Nigdzie mie moglem znalezc zalacznika tabela1

 

. Zabroniona jest dzialalność Abonentów polegająca na instalowaniu na serwerach Netrar.pl aplikacji umożliwiajacych wymianę plików oraz wymianę informacji o lokalizacji tych plików. Dotyczy to plików dźwiekowych zakodowanych w formacie MP3 lub innym, jak również innych multimediów (film, obraz, itd.) do których Abonenci nie posiadają praw autorskich i które nie są ich wlasnością. Abonenci zobowiazują się również do nie umieszczania na swoich stronach linków do stron, proponujących ten typ usług i do nie przekierowywania swoich domen na tego typu strony.

 

Troche dziwne, bo ja myslalem ze Apache to aplikacja umozliwiajaca wymiane plikow;)

 

Dzialalnosc gospodarcza wyglada na to ze jest zarejestrowana. Chciaz strona nie wyglada zbyt zachecajaco

 

pozdrowienia

pt

 

ps. apropos nazwy to ma byc alternatywa do netzip'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Netrar.pl:

Na hasło Witamy 10% zniżki!

Podczas składania zamówienia na dowolny pakiet hostingowy wpisz kod promocyjny WITAMY, otrzymasz 10% zniżki!

 

IONIC.pl

Na hasło Witamy 10% zniżki!

Podczas składania zamówienia na dowolny pakiet hostingowy wpisz kod promocyjny WITAMY, otrzymasz 10% zniżki!

 

Nie ma co oryginal ... ;) Nawet w tym samym miejscu czcionka pogrubiona ...

rzal i bul, dodam, iż tekst u nas wisi ~12 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to przypadkiem nie jest były właściciel webr.pl?

Ten numer telefonu wydaje mi się taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gusie nie nazywa się to tak jak na stronie:

DOBI DOBROMIR OLSZAKOWSKI

 

Główne pkd:

5233Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW TOALETOWYCH

Oczywiście może mieć dopisane stosowne pkd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to przypadkiem nie jest były właściciel webr.pl?

Ten numer telefonu wydaje mi się taki sam.

 

Potwierdzam, jest taki sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netrar.pl:

 

 

IONIC.pl

 

 

Nie ma co oryginal ... :) Nawet w tym samym miejscu czcionka pogrubiona ...

rzal i bul, dodam, iż tekst u nas wisi ~12 miesięcy...

 

skoro to tak popularne hasło to ja też umieszczę,

ale aby już nie było identycznie to podam że zniżka na hasło: "dzień dobry" :)

 

PS ale na to aby tytuł w kursywie dać nie wpadłeś, coś jednak zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona NetRar.pl wygląda odrażająco.

Nie wiem czy właściciel nie zna się na tworzeniu stron.

Ewidentnie wygląda mi to na jakiś szablon z pozmienianymi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę dużo negatywnych opinii na temat naszej strony biorą to pod uwagę zrobiliśmy krok do przodu i przygotowaliśmy nowy projekt, który jest dostępny pod adresem http://netrar.pl/nev/ jeżeli możecie to powiedzcie co należy zmienić a co dodać i jak wy to widzicie jako klienci Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten top to musi być na pół ekranu?

Kodowanie znaków, hmm krzaczki widzę, windows-1250? ;/

Czcionkę na ładniejszą.

Tabelkę z ofertą serwerów odrobinę pokolorować bo tak cała biała to zlewa się.

Ostatnio coś modny się robi kolor niebieski :)

W dziale Kontakt, po co tyle wolnego miejsca po prawej?

Dalej już mi się nie chce.

 

A przepraszam.. to tylko Klienci mieli się wypowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Top do zmniejszenia, tak żeby nie było trzeba przewijać strony by zobaczyć treść. W kontakt daj formularz koło danych kontaktowych. Ten czarny pasek na górze wystarczy jakby był tak do 5px i będzie dobrze. W o nas, między .system zasilania a .bezpieczeństwo itp są za duże odstępy.

 

To by było na tyle puki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Widzę dużo negatywnych opinii na temat naszej strony biorą to pod uwagę zrobiliśmy krok do przodu i przygotowaliśmy nowy projekt, który jest dostępny pod adresem http://netrar.pl/nev/ jeżeli możecie to powiedzcie co należy zmienić a co dodać i jak wy to widzicie jako klienci Pozdrawiam

 

Krzaki na stronie mimo zadeklarowanego kodowania w nagłówkach. Kodowanie windows, podaczas gdy standardem jest obecnie UTF-8 ewentualnie ISO-8859-2. FAQ to po angielsku Frequently Asked Questcions czyli często zadawane pytania, a pod tym linkiem żadnych pytań nie ma. Natomiast po kliknięciu na Pomoc pokazuje się informacja że pomoc jest dostępna gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ooo.. no to już ujdzie.. top jest nawet spoko, Adrian : P poza tym jest takie powiedzenie o garnku i czajniku czy jakoś tak ; )PPPP

nie wiem co macie z tym zmniejszaniem topu... jak dla mnie, to zajmuje odpowiednią wysokość.. a stronę przewijać to chyba na 15-calowych monitorach trzeba...

 

Czuć, że podstrony są zrobione na odwal.. żadnego formatowania ładnego, tabelek w ofercie... sam tekst i nic...

 

 

guziec

"questions"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem wykonawcą strony Netrar.pl. Projekt został zaakceptowany przez zleceniodawcę i wszelkie poprawki nie są już możliwe, ale nie o tym.

 

Dnia 05.09.2009r otrzymałem e-mail, w którym zawarta była prośba o odświeżenie aktualnej szaty graficznej strony. Projekt wstępny został przygotowany na następny dzień, a ostatecznie zaakceptowany dnia 08.09.2009r - od tego dnia czekam na zapłatę za wykonaną usługę.

 

Wysłałem 6 e-maili do Netrar, w których ubiegałem się o uiszczenie zapłaty, ale odpowiedzi jak nie było, tak nie ma. Dziś z ciekawości sprawdziłem, co słychać pod adresem www.netrar.pl i ku zdziwieniu moim oczom ukazał się wykonany przeze mnie projekt.

 

Strona została po prostu ukradziona z serwera, gdzie widniała w wersji podglądowej. Nie otrzymałem zapłaty za wykonaną usługę, ani informacji o chęci jej publikacji.

 

W zaistniałej sytuacji śmiem stwierdzić, iż netrar.pl jest niepoważnym kontrahentem.

 

Wraz z tym czekam na odpowiedź ze strony netrar.pl. Jeśli nie otrzymam usprawiedliwiającego wytłumaczenia zaistniałej sytuacji będę zmuszony wkroczyć na drogę prawną, gdzie jako wykonawca i właściciel praw autorskich odzyskam ukradzione pieniądze.

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tutaj o stronie usługodawcy, a może tak napiszecie jak to się ma do usług ? Warto czy nie warto brać się za współprace z netrar.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie naczytałem się sporo negatywnych wypowiedzi na forach, a to dlatego że od kilku dni próbuję bezskutecznie dowiedzieć się o co chodzi konto mam na 12 miesięcy od 09-11-2009 niemogę zalogować się do panelu admina direct strony postawione nie wyświelają się wyświetlany komunikat sugerujący iż konto zostało zawieszone bo sprzedawcy zabrakło środków to są jakieś jaja cały czas sprzedają konta a kontakt telefoniczny graniczy z cudem mi się nie udało a na maile nie odpisuje. Najgorsze jest to że nie mam jak pobrać plików swoich stron wszystko zostało na serwerze i obawiam się że mogło zostać usunięte zero profesjonalizmu. Ja szczerze niepolecam i nie życzę nikomu takiej olewki z żadnym usługodawcą hostingowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie

Widzę że temat odległy ale co można znaleźć wpisując swoje dane w google

Firma netrar.pl jeśli tą działalność można tak nazwać posługuje się moimi danymi osobowymi.

Adres 3 nr niższy byłem u sąsiada i on nic nie wie na ten temat.

Inny nr telefonu.

Sprawa zgłoszona na policję 2 lata temu po telefonie jak się okazało osoby ,która coś ode mnie kupiła.

Działalność jest zawieszona od grudnia 2007r.

Przepraszam wszystkich ,którzy zostali oszukani lecz dane zostały użyte bez mojej wiedzy.

Jeśli jest dużo oszukanych osób możemy sprawę odświeżyć i zakończyć oczywiście przez Policję.

Pozdrawiam

Edytowano przez dobols (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobols, Teraz to możesz mówić w czasie przeszłym. Od roku, jeśli nie dłużej jesteśmy właścicielem Netrar.pl. Jesteśmy legalnie działającą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×