Skocz do zawartości
Kamil Szymański

[wirtualny]Hosting + Domena

Polecane posty

Witam, poszukuje wirtualnego serwera na stronę www + ew. jakieś forum + domena *.pl/*.eu/*.com. 

 

Prosze podawać swoje propozycję i nie pytać o kwotę jaką mogę powierzyć na serwer + domene oraz o pojemność/transfer. Zapłacę i "wezmę" tylę ile będzie trzeba. 

 

Dodam, że realizacja tego "zakupu" jest przewidziana na początek września :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ nic nie mówisz, to ja tylko polecę dla domen .pl firmę z mojego podpisu ;]
.. serwera również nic nie stoi na przeszkodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z Tego co korzystam to Home.pl, dlaczego? Support 24h, 0 padów serwery polska, przemo na tym śmiga świetnie. linuxpl.com Korzystałem byłem zadowolony, serwery niemcy. Domenę polecę w MasterNet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta EasyPack/EasyPack+ z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 42,70/68,32 zł brutto rocznie dostaniesz 2/4GB pojemności i 5/10GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby. Jeśli będziesz zadowolony z naszych usług możesz skorzystać z programu partnerskiego polecając nasze usługi jednocześnie zbierając pieniążki np. na kolejne przedłużenie.

 

W opcji EasyPack+ otrzymasz rejestrację domeny .pl gratis.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×