Skocz do zawartości
michoomor

[wirtualny] Poszukuje servera

Polecane posty

Witam wszystkich.

Zamierzam kupić jakiś bardzo tani hosting - rzędu 50-60zł/rok, i za bardzo nie wiem co wybrać.

Serwer będzie raczej tylko do testów, więc nie musi mieć świetnej pojemności i gigantycznych transferów. :)

Moje wymagania:

ok. 1-2GB pojemności

transfer 5-10GB m-c

możliwość podpięcia kilku domen.

Dobrze by było, jeśli w zestawie zmieściło by się - kilka kont FTP/Konto ftp na folder, oraz dobre konto e-mail.

Ciekawy i funkcjonalny panel kontrolny.

 

I oczywiście bezawaryność :lol: - jeśli serwer przestanie działać na pare godzin ~raz w miesiącu, przeżyje,

jednak wolałbym żeby wytrzymał dużą ilość odsłon lub/i cięższe skypty.

 

Na supporcie mi nie zależy aż tak bardzo, jednak z oferty OVH wolałbym zrezygnować.

 

Proszę o odpowiedzi, z linkami i prawdomównymi opiniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się tu po forum , jest mnóstwo firm oferujących tani i dobry hosting, przejrzyj dział z opiniami a napewno znajdziesz coś dla siebie.........

 

 

Ze swojej strony polecić ci mogę active-hosting oraz www.ovhost.pl gdzie obecnie mam kilka domen i naprawdę nie narzekam :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta EasyPack/EasyPack+ z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 42,70/68,32 zł brutto rocznie dostaniesz 2/4GB pojemności i 5/10GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby. Jeśli będziesz zadowolony z naszych usług możesz skorzystać z programu partnerskiego polecając nasze usługi jednocześnie zbierając pieniążki np. na kolejne przedłużenie.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam hosting w linuxpl.com i działa naprawdę dobrze. Jak dla Ciebie wystarczy pakiet 1gb + 1gb czyli 2gb. Też używam go do testów. Konta zakładają teraz na nowiutkich bardzo wydajnych serwerach. Naprawdę mogę ci polecić. Jeżeli się zdecydujesz to wpisz przy zamówieniu login viki93.

Co do alternatywnej firmy to tak jak wyżej mogę polecić hekko. Naprawdę dobra firma ze świetnym supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×