Skocz do zawartości
stilo

Szybki, tani.

Polecane posty

Witam. Potrzebuję szybki i tani hosting. Wymagania to php5 i minimum 10Gb transferu na miesiąc. Co do pojemności to chyba mi wystarczy 2Gb. Obecnie mam w netarterii, dlatego ten co zaproponujecie musi być szybszy. Max to 50zł rocznie.

 

Myślałem o linuxpl.com ale może jest coś lepszego.

Będzie na nim postawiony sklep internetowy prestashop. Około 500 artykułów. Jeszcze się tym sklepem nie bawiłem bo niestety na netarterii mi nawet się nie chce zainstalować. Dlatego więc nie wiem jakie będzie generował obciążenie. No chyba, że przy okazji polecicie mi inny darmowy cms sklepu (szybki i bezpieczny) i koniecznie po polsku, z systemem szablonów.

 

Dodam, że domeny bez ograniczeń, subdomeny to już raczej standard. i bazy mysql co najmniej 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że przy okazji polecicie mi inny darmowy cms sklepu (szybki i bezpieczny) i koniecznie po polsku, z systemem szablonów.
To wszystko się wyklucza, przemyśl dobrze to co wyżej napisałeś..

Czego oczekujesz po rozwiązaniach typu free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

50zł rocznie? Malutko..

zawsze dziwiło mnie takie "profesionalne" stawiane sklepów.. że totalnie tnąc koszta.. nawet stówki na hosting nie ma? masakra...

 

A co do sklepu, to może Oscgold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę przedstawiciela firmy active-hosing. Oferta ''raczej'' parametrami wystarczająca. Ale jak z szybkością i ceną do jakości bo 1,8Gb i 16 Gb transferu to już wydatek 99zł? Tutaj pytanie raczej do użytkowników. Czy się opłaca? A może jakieś inne opcje?

 

Dzięki za propozycje sklepu, ale na autorski sklep póki co za wcześnie. Wydać 6000 zł w przybliżeniu to nie sztuka:). Co prawda są opcje gotowe za np 2000 (pełna licencja). Ale wróćmy do hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firehost jakoś lepiej do mnie przemawia. A jak doświadczenia userów? Jakie opinie co firehost i lunuxpl?

 

po prawej stronie na górze masz wyszukiwarkę, szybciej byłoby samemu sprawdzić (tj. wpisać nazwę firmy do wyszukiwarki) niż pytać tutaj o opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie masz dział opinie o firmach i tam sobie wyczytasz co i jak - poza tym jest dział hst is downgdzie uzytkownicy pisza jak im serwer nie dziala ( swoją drogą ten dział powinien sluzyc do badania uptime bo nieraz maszyna nie wyłapie padu a jakis user z WHT pisze że padł sewer i traci miljony ;))

 

 

Ja o active-hosting mam dobrą opinie i mogę ci ja polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×