Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
editt

Konto shell

Polecane posty

Witam, potrzebuję pomocy użytkowników. Kiedyś posiadałem konto shell w pewnej firmie, kilka lat temu, nie pamiętam dokładnie, ale miałem ogromne kłopoty z kontaktem z właścicielem ' firmy ' ( oczywiscie nie byla zarejestrowana, przypuszczam że było wszystko na lewo, dlatego dałem sobie spokój, ale czego tu było oczekiwać za 50 zł rocznie. ).

 

Mam wielką prośbę, o wskazanie mi kilku dobrych ofert kont shell. Potrzebuję postawić serwer gry, counter strike.

 

Interesują mnie firmy, najlepiej zarejestrowane!, no albo ew, allegro. Zależy mi na dobrej przepustowości konta, żeby śmigało jak trzeba :P

 

Oferty proszę pisać na pw , lub w tym temacie.

 

Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebuję pomocy użytkowników. Kiedyś posiadałem konto shell w pewnej firmie, kilka lat temu, nie pamiętam dokładnie, ale miałem ogromne kłopoty z kontaktem z właścicielem ' firmy ' ( oczywiscie nie byla zarejestrowana, przypuszczam że było wszystko na lewo, dlatego dałem sobie spokój, ale czego tu było oczekiwać za 50 zł rocznie. ).

 

Mam wielką prośbę, o wskazanie mi kilku dobrych ofert kont shell. Potrzebuję postawić serwer gry, counter strike.

 

Interesują mnie firmy, najlepiej zarejestrowane!, no albo ew, allegro. Zależy mi na dobrej przepustowości konta, żeby śmigało jak trzeba :P

 

Oferty proszę pisać na pw , lub w tym temacie.

 

Dzięki wielkie.

 

Jeśli chcesz postawić serwer CS'a na shellu nie polecam będzie ci serwer pingował chyba ze chcesz taki .

Oto 2 firmy w których testowalem serwer cs na shellu i nie bylo az tak zle

 

Hekko.eu

 

Netzip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wh4u -

 

wiesz 80zl miesięcznie to robi różnice niż ok 150zl / rocznie :P

 

to serwer dla klanu, i 12 slotów. i 3 razy w tygodniu jak pograja to im styknie =) to żaden publiczny wiec po co placic tak drogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shell + Serwer gry, jakoś tego jasno nie widzę.

 

Przypomina mi się era shells.pl, gdzie dzieciaki kupowały serwery za 9zł smsem i stawiały tam serwery csa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 150zl / rocznie :P

 

Za 12 zł miesięcznie raczej nic nie znajdziesz.

 

to serwer dla klanu, i 12 slotów. i 3 razy w tygodniu jak pograja to im styknie =) to żaden publiczny wiec po co placic tak drogo ?

 

Więc można wybrać mniejszy pakiet. Jeśli serwer będzie użytkowany od czasu do czasu to powinniście się zmieścić w 50 - 100 GB transferu / miesiąc.

 

Pozdrawiam

wh4u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×