Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Linux

Aktualne promocje z serii 1 rok za darmo.

Polecane posty

Hej, wiecie może kto prowadzi promocje z serii '1 rok za darmo bez zobowiązań'?

 

Głównie chodzi mi o domeny .pl, ewentualnie może być .eu :P.

 

Widziałem darmowe .eu w ovh ale zamawiając i tak była faktura na ileś tam zł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedł mail od az.pl - 5 .pl za free do końca sierpnia, ale nie wiem czy to dla wszystkich klientów, czy tylko dla tych, którzy od nich odchodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W az się trochę boje brać bo są różne o nich opinie :).

Ewentualnie przeczytam dokładnie regulamin i się zdecyduje na az. Zaraz wbije na ich stronę i poszukam tej oferty.

 

Dzięki i jak coś to temat wciąż aktualny :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu az.pl:

Klient - uczestnik promocji, przed dokonaniem transferu domeny do innego Usługobiorcy NASK, zarejestrowanej w ramach promocji, przed upływem pierwszego rocznego abonamentu, zobowiązuje się do przedłużenia domeny w Az.pl na kolejny rok abonamentowy. Przedłużenie abonamentu zwalnia Klienta z jakichkolwiek dodatkowych świadczeń na rzecz Organizatora. Wymóg nie dotyczy domen z jawnymi kodami authinfo.

w nazwa.pl na darmowe .eu jest to samo. Lepiej chyba wykupić domenę w masternet.pl za 12zł i mieć święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z regulaminu az.pl:

 

w nazwa.pl na darmowe .eu jest to samo. Lepiej chyba wykupić domenę w masternet.pl za 12zł i mieć święty spokój.

No to sie wkopałem ='D

Czyli jak już mam 2 domeny to musze za rok je przedłużyć?... a jak nie przedłużę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Masz do wyboru, za rok przedłużyć obie domeny u obecnego rejestratora lub z nich zrezygnować. Nie możesz ich tylko przetransferować do innego rejestratora przed upływem pierwszego okresu abonamentowego.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulaminy promocji zawsze trzeba czytać :).

 

Pamiętam promocję ovh na darmowe plki i eu.. to było coś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cal.pl/ ma teraz promocje na rejestrację domen. 0.99zł za funkcjonalną domenę! Bez haczyków, itp.

 

Sprawa ostatnio przerabiana na forum, haczyków nie ma ale jak przychodzi co do czego, to są problemy  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja promocji nie równa. Zgadza się, że wcześniej cal.pl miało promocję z haczykami. Teraz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promocja promocji nie równa. Zgadza się, że wcześniej cal.pl miało promocję z haczykami. Teraz nie :)

 

Aby była promocja, musi być do niej regulamin prawda? Jeżeli przenoszę domeny do firmy cal.pl od innej firmy, opłacam je na kolejny rok, a po roku nie mogę odejść do dla mnie mega lol. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×